BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

San Damiano - krzyż wezwania

„San Damiano – krzyż wezwania”: ta książeczka to wspaniała okazja do głębszego poznania bogatego przesłania krzyża, z którego Chrystus powiedział do św. Franciszka z Asyżu: „Idź i odbuduj mój dom”.

Oprócz tekstu wyjaśniającego poszczególne sceny przedstawione na krzyżu autor proponuje także myśli, które mogą posłużyć do przeprowadzenia osobistej refleksji nad symbolem życia i śmierci.

Zaletą tego wydania jest też dodatkowa rozkładana strona, umożliwiająca podczas lektury widzenie całej ikony krzyża z San Damiano. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz tę książeczkę wszędzie ze sobą zabrać!

Do każdej książki dodajemy krzyż San Damiano.

Sergiusz M. Bałdyga OFM – franciszkanin z Prowincji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest związany z Wyższym Seminarium Duchownym Braci Mniejszych w Katowicach-Panewnikach. Zaangażowany w formację zakonną i kapłańską, pełnił m.in. obowiązki wicesekretarza ds. formacji i studiów w Kurii Generalnej Zakonu w Rzymie oraz dyrektora Centrum Młodzieżowego-Powołaniowego „Trzej Towarzysze” w Chorzowie. Jedną z jego pasji jest ikonografia franciszkańska oraz odkrywanie jej znaczenia w życiu duchowym i rozeznawaniu powołania.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Św. Antoniego
Autor: Sergiusz M. Bałdyga OFM
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 30
EAN: 9788360791868
ISBN: 978-83-60791-86-8
ID: 445375

Zobacz również

San Damiano - krzyż wezwania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...