TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekret bogatej osobowości

Ocena:
(1 opinii)

Odkryj w sobie nie to, co cię niszczy i czyni nędznym w oczach innych, lecz to, co wzbogaca twoją osobowość w dostojeństwo i autorytet.

Jaki jest sens życia? Retoryczne pytanie. Ciągle aktualne. Każdy je rozumie po swojemu. W zależności od wieku, stanu posiadania, wychowania, wykształcenia...

Do tego odwiecznie zadawanego pytania, z zupełnie innej strony podszedł autor książki, Aleksiej Lediajew, znany nauczyciel Słowa Bożego i działacz społeczny. Zabierając czytelnika w interesującą podróż, odkrywa sekret naszej bogatej osobowości dostępny każdemu.

Książka zawiera dodatkowo 24 strony z kolorowymi inspirującymi zdjęciami.

Aleksiej Lediajew stoi na czele ruchu "Nowe Pokolenie" od 1989 roku. Przez ten czas dał się poznać jako bezkompromisowy i wpływowy działacz społeczny. Jego stanowisko jest jasne - broni zasad chrześcijańskiej moralności i wartości rodzinnych nie tylko na Łotwie, lecz także poza jej granicami.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

super

Książka jest ciekawa. Autor jest nie tylko duchowym człowiekiem ale wielkim estetą i artystą. Myślę, że może spodobać się wierzącym Polakom, którzy są wrażliwi na otaczające nas piękno stworzenia. Czytałam z przyjemnością.

autor opinii: Lucyna Kowalewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Absolutnie Fantastyczne
Autor: Aleksiej Lediajew
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788393122448
ISBN: 9788393122448
ID: 237540

Zobacz również

Sekret bogatej osobowości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...