TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sięgaj po złoto. 26-tygodniowy program rozwoju zdolności przywódczych

PRZYWÓDZTWO ROZWIJA SIĘ DZIEŃ W DZIEŃ, A NIE W JEDEN DZIEŃ!

Stawanie się liderem przypomina skuteczne inwestowanie na giełdzie. Jeśli masz nadzieję na zarobienie fortuny w jeden dzień, nie odniesiesz sukcesu. Najbardziej liczy się to, co robisz dzień po dniu w długim okresie.

Jeśli nieustannie inwestujesz w swój rozwój jako lidera, pozwalając, by twój „kapitał” zwiększał się, nieuniknionym efektem będzie jego wzrost z upływem czasu. Dlatego właśnie John C. Maxwell stworzył „Sięgaj po złoto!”, książkę stanowiącą rozpisane dzień po dniu uzupełnienie bestsellera "Przywództwo. Złote zasady".

Książka „Sięgaj po złoto!” podzielona jest na dwadzieścia sześć tygodniowych lekcji pełnych praktycznych ćwiczeń z miejscem na notatki z twojej własnej podróży przywódczej, która pomoże ci – dzięki mądrości i doświadczeniu Johna C. Maxwella – przyspieszyć twój rozwój jako lidera.

„Sięgaj po złoto!” codziennie, jeśli chcesz, by twoja zdolność przewodzenia stała się niemal automatyczna Nie możesz stać się wspaniałym przywódcą z dnia na dzień, lecz możesz dzień po dniu stawać się lepszym.

Książka zawiera instrukcję przywództwa w formie zbioru praktycznych ćwiczeń, dopełniającą bestseller "Przywództwo. Złote zasady". Dostarczy ci ona dodatkowego wsparcia i zachęty, pochodzących z najlepszych pośród moich książek. Jeśli jesteś silnie zmotywowaną (albo niecierpliwą) osobą, której pragnieniem jest czynienie szybkich postępów, dwadzieścia sześć tygodni może wydawać się długim czasem. Pamiętaj jednak: na to, co warto mieć, warto pracować. Nie możesz stać się wspaniałym przywódcą z dnia na dzień, lecz możesz dzień po dniu stawać się lepszym. Wierzę, że to źródło ci w tym pomoże.

John C. Maxwell

John C. Maxwell jest coachem i mówcą oraz autorem bestsellerów z listy „New York Timesa”, którego książki sprzedały się w nakładzie ponad dwudziestu pięciu milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na pięćdziesiąt języków. W 2014 roku Maxwell został uznany przez American Management Association® za wiodącego lidera w biznesie, a przez magazyny „Business Insider” oraz „Inc.” za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: MT Biznes
Autor: John C. Maxwell
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 158x233
EAN: 9788380872608
ISBN: 9788380872608
ID: 392212

Zobacz również

Sięgaj po złoto. 26-tygodniowy program rozwoju zdolności przywódczych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...