TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Spojrzenie Miłosierdzia

Ocena:
(5 opinii)

Inspiracja do modlitewnej refleksji i duchowej przemiany...

Na pewno nie raz widziałeś obraz Jezusa miłosiernego. Może słyszałeś o miłosierdziu już wiele, ale jesteś przekonany, że to tylko jakaś kościelna formułka, że ono nie ma wpływu na Twoje życie? Nic bardziej mylnego!

Trudno pojąć, czym tak naprawdę jest Boże miłosierdzie… Spróbuj jednak wyobrazić sobie, że tu i teraz wszystko zostaje darowane. Wyobraź sobie, że zaczynasz całkiem od nowa...

„Spojrzenie Miłosierdzia” to zbiór cytatów z „Dzienniczka” świętej s. Faustyny Kowalskiej oraz Pisma Świętego.

To przełomowe, pierwsze na świecie zestawienie, wzajemnie dopasowanych tematycznie fragmentów pochodzących z obu źródeł. Wybrane teksty dotyczą przede wszystkim Miłosierdzia Bożego, ale też Eucharystii i dziękczynienia, spowiedzi i przebaczenia, woli Bożej, cierpienia.

To książka zarówno dla tych, którzy już poznali moc Bożego miłosierdzia, jak i dla tych, którzy chcieliby w końcu spotkać dobrego i miłosiernego Jezusa. To pigułka miłosierdzia na każdy dzień.

Wykorzystaj niniejszą książkę do modlitwy i refleksji. Zobaczysz, że „Dzienniczek” św. Faustyny to “szczególna Ewangelia miłosierdzia Bożego”, która została spisana przez wzgląd na Twoje własne życie duchowe.

Zdumiewa mnie, jak bardzo Miłosierdzie Boże stanowi przekaz na nasze czasy. Zachęcam cię przeto, abyś wpatrywał się w Pana Jezusa i rozważał Jego Miłosierdzie. Będziesz zdumiony równie mocno jak ja!

b. George W. Kosicki, CSB, autor książek "Naglące wezwanie" (oryg. Now Is the Time for Mercy) i John Paul II: The Great Mercy Pope
Zadanie, jakie Pan dał św. s. Faustynie oraz to, co jej przekazał, ma olbrzymie znaczenie dla dzisiejszego świata. Musimy powiedzieć Miłosierdziu Bożemu »tak«, zanim będzie za późno.

Ralph Martin, S.T.D., autor The Urgency of the New Evangelization: Answering the Call, konsultor Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji
Warto czytać i rozważać płynące z tej książki lekcji, których oczywisty fundament stanowi Słowo Boże. Sama chcę korzystać ze "Spojrzenia Miłosierdzia" w codziennej modlitwie.

S. Ann Shields, SGL., prowadząca program Food for the Journey

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

książka dla cierpliwych

To wspaniała książka, którą ...w dalszym ciągu czytam. Codziennie- kolejny fragment. Tej książki nie da się czytać szybko. To znaczy - da się - ale to wtedy nie ma najmniejszego sensu !. Codziennie, po troszku ,,rozbieramy'' na czynniki pierwsze -Boże miłosierdzie. A Ono jest...nieskończenie wielkie!

autor opinii: Basia O.

Spojrzenie miłosierdzia

Właściwie to streszczenie dzienniczka Faustyny, ważniejsze cytaty ale książka dobrze się czyta - polecam

autor opinii: B. Tomala

Opinia o książce

Kupując tą książkę, chciałam lepiej przygotować się i przeżyć Jubileuszowy Rok Miłosierdzia i 1050 rocznicę chrztu Polski. Moim zdaniem treść książki, jak i wewnętrzne przeżycia autora , skłaniają mnie do głębszego spojrzenia w głąb siebie i refleksji nad swoim życiem. Spojrzenie oczami wiary w Miłosierdzie Boże i nadzieję na to, co Pan nam codziennie Swoją Ofiarą Krzyża ofiaruje. Jestem książką poruszona i chcę często do jej zaznaczonych fragmentów zaglądać, aby była dla mnie mottem życiowym w zbliżającym się czasie.

autor opinii: Bronisława Skrzypek

Książka na ten czas. 8 grudnia papież Franciszek ogłosi Rok Miłosierdzia. Z tej książki dowiesz się więcej o miłości Boga naszego taty. Teksty z Pisma Świętego połączone z fragmentami Dzienniczka Siostry Faustyny wlewają w serce pokój i dają pewność, że Bóg nas kocha miłością doskonałą. Polecam.

autor opinii: Agnieszka Garncarz-Stala

Dobrze, że jest miłosierdzie

Niektóre fragmenty bardzo wzruszające, dające do myślenia. Zwłaszcza jeśli ktoś nie ma czasu/możliwości na lekturę całego "Dzienniczka", to ta książka to piękny pomysł, żeby poznać treść tego niesamowitego przesłania... Co tu dużo mówić - dobrze, że jest miłosierdzie!

autor opinii: K.S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Autor: Vinny Flynn
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375571585
ISBN: 9788375571585
ID: 335331

Zobacz również

Spojrzenie Miłosierdzia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...