TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święte rodzicielstwo

Ocena:
(8 opinii)

Rodzicielstwo to niezwykła szkoła formacji duchowej. Codzienna opieka nad dziećmi, troska o ich potrzeby oraz kształtowanie ich charakterów pozostawia trwały ślad w każdym rodzicu.

"Święte rodzicielstwo" nie jest kolejnym poradnikiem o tym, jak wychowywać, zachęcać i dyscyplinować nasze dzieci. To raczej książka, która zmienia punkt widzenia o sto osiemdziesiąt stopni i pokazuje, w jaki sposób Bóg posługuje się dziećmi, by kształtować charakter i duchowość rodziców.

Jeśli masz już za sobą lekturę wielu poradników opisujących konkretne metody wychowawcze, sięgnij po "Święte rodzicielstwo", a zobaczysz swoją rolę w zupełnie nowym świetle.

Docenisz potencjał świętości w relacji łączącej cię z dzieckiem i dowiesz się, jak rozwijać się duchowo przez wypełnianie powołania do bycia rodzicem.

Gary Thomas jest założycielem i dyrektorem stowarzyszenia The Center for Evangelical Spirituality, a także autorem wielu książek poświęconych praktycznym aspektom duchowości chrześcijańskiej, m.in.: "Święte małżeństwo", "Święte rodzicielstwo", "Cenniejsza niż perły", "Sacred Pathways", "Holy Available" oraz "Authentic Faith".

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książka dla wierzących rodziców lub osób szukających Boga w codziennym życiu

autor opinii: Anna Kędracka

Wp

Mądra, dobrze napisana.

autor opinii: Wojciech Piekarniak

Wiele kwestii zrozumialam.. Od teraz wiecej Boga w mym macierzynstwie. Na prawde warto otworzyc sie na nowe horyzonty...

autor opinii: Monika B.

Piękna

Książka niezwykła,zmieniająca spojrzenie na bycie rodzicem ,warta polecenia każdemu kto jest matką czy ojcem.bardzo głęboka opowieść skupiona na Bożej miłosci:)

autor opinii: Grażyna Dojutrek

Święte rodzicielstwo"

Książka jest piękna każdy rodzic powinien ją przeczytać aby wśród trudów codzienności, wychowania dzieci odkryć miłość Boża .Doceniając ze i nasze rodzicielstwo jest drogą do świętości że każdego dnia Bóg daje nam siłę i pomoc w tej ziemskiej pielgrzymce, tylko trzeba mu zaufać do końca. Po przeczytaniu tej książki wiem ze nic już nie jest nudne w moim życiu nawet ta szara codzienna rzeczywistość pranie ,sprzątanie i wychowanie dzieci jest moją drogą do nieba .POLECAM BARDZO

autor opinii: Joanna

warto!

Książka pomaga przetrwać trudne chwile rodzicielstwa pokazując je jako drogę do świętości przez codzienność przeżywaną z dziećmi. Autor bez patetyzmu, prawdziwie i szczerze,często z poczuciem humoru pisze o swoim doświadczeniu bycia rodzicem, opisując wiele sytuacji bliskich każdemu,kto mierzy się z trudem wychowywania dzieci.
Polecam szczególnie osobom,które w pędzie dnia codziennego tracą poczucie sensu i potrzebują umocnienia i wiary w dobro tego,czego się podejmują.

autor opinii: Magdalena Roszak

Wspaniała

Kolejna rewelacyjna książka G. Thomasa. Polecam serdecznie.

autor opinii: W. S.

Bardzo wartościowa książka, polecam!

Czytam ją drugi raz, pierwszym razem ją "połknęłam", teraz wnikliwie przyglądam się kolejnym fragmentom. Zdecydowanie poszerzyła spojrzenie na moje rodzicielstwo, rozjaśniła sporo wątpliwości i pytań, zainspirowała do wielu przemyśleń. Zdecydowanie oceniam ją jako godną przeczytania przez każdego rodzica.

autor opinii: Anna Pleszewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Aetos Wydawnictwo
Autor: Gary Thomas
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 302
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788361097426
ISBN: 978-83-61097-42-6
ID: 304302

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Święte rodzicielstwo Święte rodzicielstwo
39.90 zł
28.91 zł
Oszczędzasz 10.99 zł (28%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...