TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święty romans

Począwszy od pierwszego wydania w 1997 roku, „Święty romans” z wolna staje się klasyką. Dlaczego aż tylu czytelników odczuwa tak silną więź z tą książką?

Brent Curtis i John Eldredge wyrazili w niej nasze dawno zapomniane uczucia. Ubrali w słowa nigdy niewypowiadane obawy co do dobroci Boga i naszej własnej pustki. Unikając kaznodziejskiego tonu i komunałów, autorzy pokazują nam przebłysk Bożego Serca – czułego, śmiałego i nieodpartego.

„Święty romans” porusza nas do głębi, ponieważ znacznie bardziej niż ludzie żyjący w innych epokach utraciliśmy więź z własnym sercem. Pozostawiliśmy tę najistotniejszą cząstkę nas samych gdzieś w tyle, za dążeniem do kariery, do wydajności, sukcesu, nawet za służbą Bogu.

Jeśli pragniesz czegoś więcej – choćbyś nie wiedział dobrze, co to takiego – rozpocznij tę wartościową lekturę. Przekonasz się szybko, że wciąż z zapałem jej słuchasz, by poznać ciąg dalszy. „Święty romans” to historia naszego życia; to Boża historia. To Boże zaproszenie do przeżycia piękna, bliskości i przygody, za którymi skrycie tęsknimy.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2015
EAN: 9788363488222
ID: 340053

Zobacz również

Święty romans
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...