TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szusta rano

Ocena:
(6 opinii)

Najnowsza książka o. Szustaka już jest na rynku!

To doskonały codziennik motywacyjny, czyli książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej można przeżyć każdy dzień! Złap więc razem z o. Adamem Szustakiem zdrowy dystans do siebie i innych, i dowiedz się, jak radzić sobie z trudnościami, jak nie być tak bardzo pospinanym, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne.

To książka, która obudzi Cię do życia i do działania!

Książka "Szusta rano" to najważniejsze myśli z vloga o. Adama. To codzienna dawka energii, którą zapewni Ci przeczytanie zaledwie kilku akapitów. Zajmuje to dokładnie dwie minuty, a chodzić z dobrą myślą można cały dzień.

  "Szusta rano" - książka, która podpowie Ci:

 • Jak z upadku powstają Boże dzieci?
 • Dlaczego nie powinniśmy bać się o jutro?
 • Czemu jesteśmy nieszczęśliwi?
 • Czym grozi porównywanie się do innych ludzi?
 • Na czym polega prawdziwa odwaga?
 • Dlaczego Pan Bóg przychodzi od razu, a niekiedy bardzo późno?
Jak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę. W tej książce przekazuję Wam, kilka myśli, od ludzi, którzy dla mnie samego są inspiracją. Jest to zarówno Dwayne Johnson, Rocky Balboa, czy Pietrek z “Rancza”, ale też nieprzeciętny w swym geniuszu Albert Einstein, czy średniowieczny zakonnik Tomasz à Kempis, przede wszystkim jest jednak Pan Bóg, w swoim Słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego. Dlaczego tak różnorodnie i wręcz może nawet mało pobożnie? Dlatego, że genialność Ducha Świętego polega na tym, że w każdym człowieku znajdziemy jakieś dobro. Czytając codziennik, róbmy więc wszystko, by nasze życie nie było tylko dryfowaniem od brzegu do brzegu, leniwym obijaniem się o wydarzenia i ludzi, ale by było prawdziwą petardą, wulkanem dobra i sensu prowadzącego do zbawienia. ADAM SZUSTAK OP"

Każdego dnia będzie Ci towarzyszył jeden cytat - z Pisma Świętego, z bestsellerowych filmów i książek oraz od wielkich myślicieli - który poprowadzi Cię w pracy nad sobą.

To książka dobra zwłaszcza dla tych, których dusze wyglądają nieco jak małe przestraszone dzieci - które dotyka strach przed różnymi trudnościami, złem tego świata, a także szatanem i jego zasadzkami.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Codzienna dawka słowa

Bardzo pomocna dla tych którzy wstajac rano nie wiedzą jak zacząć dzień. Fantastyczna dawka dobrego słowa, a przecież najlepsze jest Słowo Boże. polecam tą książkę gorąco.

autor opinii: Kasia Żaboklicka

ocena książki Szuta rano

wstępnie przeglądając książkę oceniam ją jako godną polecenia.Kupiłam tę książkę na prezent

ocena książki Szuta rano

wstępnie przeglądając książkę oceniam ją jako godną polecenia.Kupiłam tę książkę na prezent

Świetna książka

Ta książka jest bezcenna. Jest wyjątkowa. Wśród setek książek w moim zbiorze stawiam ja na pierwszym miejscu. Treść dedykowana na każdy dzień czyni każdy dzień ubogacony myślami-drogowskazami przpominającymi jak dany dzień możemy uczynić bardziej wartościowym i jak z pozytkiem ten dzień zakończyć. Polecam tą książkę każdemu. Kieruję wdzięczność i wyrazy największego uznania i szacunku dla Autore tej znakomitej ksiązki.

autor opinii: Stanisław Łukaszewski

Bardzo dobra książka, dużo mądrości z Pisma Świętego i od znanych ludzi a o.Szustak świetnie daną mądrość interpretuje. Książka motywuje do działania, zwiększa poczucie własnej wartości, pokazuje piękno życia według bożych zasad.

autor opinii: Anna Kosecka

Jest jedną z najwspanialszych i pomocnych książek, jakie zakupiłam. Dziękuję bardzo :)

autor opinii: Agnieszka Fiszer

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Stacja7
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 560
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788395122446
ISBN: 9788395122446
ID: 438872

Zobacz również

Książka wyróżniona Szusta rano
49.90 zł
 • Wysyłamy w ciągu 24h
 • Dostawa za jedyne 7.90 zł
  - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...