TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

To nie moja wina. Seria: Psychologia i wiara

Czy zaliczasz się do ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie czy tych, którzy tego nie robią?

Począwszy od faceta, który obwinia szefa za znienawidzoną pracę, do nastolatek, które podają do sądu McDonald’s z powodu swojej otyłości, żyjemy w kulturze winy. Wciąż zrzucamy odpowiedzialność za nasze życie na innych i ulegamy przekonaniu, że już nic nie uda nam się zrobić, by polepszyć nasze życie.

Twoja zdolność do uzyskania od życia czegoś więcej niż dotychczas zależy właśnie od umiejętności brania odpowiedzialności za swoje życie. Jeśli tylko zechcesz podjąć się tego, na co zdobywają się miliony życiowych zwycięzców na całym świecie, wówczas i Ty możesz odmienić swój los.

Potrzeba tu naturalnie czegoś więcej niż tylko samych dobrych chęci. Niektórym ludziom odpowiedzialnym i pełnym dobrej woli, czasem przecież się nie udaje. To, czego im brakuje do sukcesu, to niezbędne informacje i wskazówki. Te właśnie informacje znajdziesz w tej książce.

Czytając tę książkę dowiesz się, jak przestać obwiniać ludzi dookoła i los za swoje niepowodzenia, w jaki sposób radzić sobie z porażkami, jak opanować sztukę odmawiania - po prostu jak wziąć życie w swoje ręce.

Odpowiedzialność stanowi brakujące ogniwo, które musisz znaleźć po to, by zabrać się do realizacji własnych marzeń. Bóg powołał Cię do tego i doda Ci sił, byś mógł temu sprostać.

Sięgnij po tę książkę już teraz i naucz się, jak skutecznie przejąć odpowiedzialność za swoje życie!

Henry Cloud i John Townsend to znani amerykańscy psychologowie kliniczni. Od ponad 20 lat prowadzą własną klinikę (Cloud-Townsend Clinic i Cloud-Townsend Resources). Ich bogate zawodowe i życiowe doświadczenie zaowocowało licznymi publikacjami, programami radiowymi i telewizyjnymi. Ich poprzednie książki: Granice w relacjach małżeńskich, Mamo to moje życie i Sztuka mówienia "nie" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Henry Cloud, John Townsend
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 223
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788370336486
ISBN: 9788370336486
ID: 68807

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki To nie moja wina. Seria: Psychologia i wiara To nie moja wina. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...