TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Twoja misja. Jak odkryć swój życiowy cel? Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(1 opinii)

W chwilach przełomowych, w momentach zwrotnych, zapowiadających jakąś większą życiową zmianę pytamy: "Kim jestem? Jaki jest cel mojego życia? Co przyniesie przyszłość?"

Jean Monbouquette przekonuje, że w takich sytuacjach, dokonując osobistych wyborów, realizując własne pasje i plany, warto podjąć próbę rozpoznania swojej misji. Każdy odkryty życiowy cel staje się mądrością duszy, pomaga skupić energię, podejmować właściwe decyzje, dostrzegać prawdziwych sprzymierzeńców.

Tę książkę warto polecić szczególnie tym, którzy doświadczyli poważnej straty, takiej jak: rozpad istotnego związku, śmierć ukochanej osoby, bezrobocie, przymusowa emerytura, utrata głębokich, duchowych przekonań czy wręcz sensu życia. Zapewne zainteresuje też wszystkich, którzy sądzą, że zmarnowali w życiu jakąś niepowtarzalną okazję.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

POLECAM

Ta książka trafiła w moje ręce nieprzypadkowo i w najlepszym momencie!
Odpowiada dokładnie na najbardziej palące i najważniejsze obecnie pytania - o sens, o cel i o własną tożsamość. Mówi o wybaczeniu jako kluczowym elemencie pójścia dalej własną ścieżką, wprost do pełni życia :)

Napisana przystępnym językiem, w prosty, bardzo logiczny sposób, choć myślę, że nie trafi do tego, kto jedynie chce dowiedzieć się czegokolwiek o rozwoju. Po prostu odpowiedzi w niej zawarte sięgają głębiej.
Najlepszym przykładem tego, kto sam zadawał sobie pytania o dalszą drogę jest sam autor - dlatego wiarygodność tej lektury jest nie do przecenienia. Gdyby On sam nie odkrył swojej misji, dziś ja nie czytałabym tej książki :)

autor opinii: Dorota

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Jean Monbourquette OMI
Rok wydania: 2003
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370334369
ISBN: 83-7033-436-9
ID: 22508

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Twoja misja. Jak odkryć swój życiowy cel? Seria: Psychologia i wiara Twoja misja. Jak odkryć swój życiowy cel? Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...