TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wiara czyni cuda

Ocena:
(2 opinii)

Wierzymy, że 1 lipca 2005 r. Bóg usłyszał nasze modlitwy i - za wstawiennictwem naszego Wielkiego Błogosławionego Rodaka Jana Pawła II - okazał nam swoje miłosierdzie, ratując naszą córkę ze szponów śmierci. Wierzymy, że w swojej niezmierzonej mądrości i dobroci tchnął życie nie tylko w nią, ale i w nasze dusze. Wierzymy, że wiara czyni cuda! - Joanna i Jacek Wrona.

Właśnie tutaj w Częstochowie miałem przyjemność i szczęście ponownego spotkania słodkiej Glorii Marii! Były to chwile pełne ludzkiego ciepła. To oblicze, te oczy, które mówią o miłości, o niewinności - jakież to wielkie wzruszenie. To radość dotknięcia własną ręką jej historii. Chwile szczególne, cudowne, w których cieszyłem się z bezpośredniego odczucia wstawiennictwa bł. Jana Pawła II.

Arturo Mari

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Wiara czyni cuda

Zamówiłam książkę pt. "Wiara czyni cuda", bo śledzę wszystkie wydarzenia, które zbliżają do uświęcenia Jana Pawła II. Byłam tuż przed ważną operacją i przeczytanie książki utwierdziło mnie, że wiara to podstawa i ona daje siłę. Moja operacja się udała a miały byc komplikacje i groźne powikłania, tak więc wiara czyni cuda. Książke polecam choc rzeczywiście to nie płynna proza tylko zapiski rodzinne z tych trudnych dla nich chwil - zapis cudu.

pozytywna

Zakup odbył się bez problemów, przesyłka dotarła na miejsce sprawnie i szybko. Polecam zakupy w tej księgarni. Tym bardziej, że książki zakupionej przeze mnie szukałam w wielu miejscach i tylko w tym je znalazłam!

autor opinii: Hanna Szmurło

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Autor: Joanna Wrona, Jacek Wrona
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 128
EAN: 9788372569196
ISBN: 978-83-7256-919-6
ID: 445706

Zobacz również

Wiara czyni cuda
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...