TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wojna w niebie

Kiedy zło wyłazi z zakamarków ludzkiego umysłu…

Pracownikami pewnego londyńskiego wydawnictwa wstrząsa okrutne morderstwo dokonane w jednym z pokojów jego siedziby. W dodatku okazuje się, że z przygotowywanej do wydania książki niespodziewanie znika akapit dotyczący miejsca ukrycia mitycznego Świętego Graala.

Za tym dziwnym „zbiegiem okoliczności” stoi niezwykle niebezpieczna grupa oddanych złu magów, która uwalnia potężne mroczne siły.

„Wojna w niebie” to najgłośniejszy thriller metafizyczny Charlesa Williamsa, jednego z najwybitniejszych Inklingów_– obok C.S. Lewisa oraz J.R.R.Tolkiena. W swojej powieści Williams sugestywnie przedstawia walkę między dobrem a pozornie niezwyciężonymi siłami zła.

„Wojna w niebie” to thriller metafizyczny, w którym Dobro walczy ze Złem, a chrześcijaństwo z magią. Fantastyka? A może nasza codzienność, której nie potrafimy rozpoznać, ponieważ nie zastanawiamy się już nad sprawami ostatecznymi?

Filip Memches, „Rzeczpospolita”, „Plus Minus”
Charles Williams żenił popkulturę z religią zanim stało się to modne. Może w końcu i jego odkryje Hollywood, tak jak kiedyś Lewisa i Tolkiena? Williams zasługuje na to w równym stopniu.

Łukasz Adamski, „W Sieci”
Morderstwo, dreszcz zagadki i tajemnica świętego Graala. Plus szczypta duchowości i angielskiego humoru. Czego chcieć więcej?

Marek Zajac, TVP

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: Charles Williams
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 424
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365349491
ISBN: 9788365349491
ID: 363526

Zobacz również

Wojna w niebie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...