TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy

Ocena:
(3 opinii)

Jeśli utraciłeś pracę, nie możesz znaleźć zatrudnienia, skończyłeś szkołę i nigdzie cię nie chcą albo chcesz pomóc komuś, kogo właśnie zwolniono... Koniecznie przeczytaj ten poradnik lub podaruj go komuś, kto potrzebuje pierwszej pomocy w tym trudnym czasie.

Paweł Lipnicki zawodowo zajmuje się m.in. pomocą osobom bezrobotnym. Sam kilka razy tracił pracę, ale tyle samo razy ją zdobywał lub... sam ją sobie organizował. A nikt inny nie doradzi lepiej, niż ktoś, kto przeszedł tę samą drogę co my.

Sam autor jest dowodem na to, że wierząc we własne możliwości i współdziałając z Bogiem, możesz wszystko!

PAWEŁ M. LIPNICKI – trener, coach, autor szkoleń, pisarz, aktor, prezenter TV. Ma na swoim koncie ponad dziesięć tysięcy koncertów, pokazów, szkoleń, sympozjów, imprez plenerowych. Od 25 lat prowadzi autorskie szkolenia. W 2000 r. otrzymał tytuł "Leader of Mind Trainers". Wykształcił kilka pokoleń trenerów biznesu. Autor unikatowego w Polsce szkolenia antystresowego dla urzędników i pracowników biurowych. Prowadzi m.in. wspólnie z prof. Jerzym Bralczykiem oraz z dr. Robertem Busztą treningi rozwoju kreacji pozawerbalnej, krasomówcze i prosprzedażowe szkolenia z wykorzystaniem technik aktorskich, a także seminaria techniki wystąpień publicznych dla różnych grup zawodowych i społecznych. Liczba uczestników jego szkoleń, warsztatów i seminariów to nawet dwa tysiące osób rocznie. Prywatnie jest chrześcijaninem, mężem, ojcem.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

pogotowie

Paweł M. LIpnicki! - czyli Autor wcale tego nie wie, ale jego książka ratuje życie. Ludzie totalnie potrzaskani przez życie w naszym post-niedokońca-socjalistycznym kraju powinni ten poradnik dostawać w swoich parafiach (!!!) Bo jak nie my, to kto??? Podziękowania i szacunek ! Promujcie te ksiązkę - bardzo warto... Janusz Premier Katowice

autor opinii: Janusz Premier

Dobry poradnik!!!

Ciekawy i przystępnie napisany poradnik, który pomaga przemyśleć niektóre sprawy i zachęcić do działania. Autorem jest osoba, która sama była w tej trudnej sytuacji, dlatego tym bardziej potrafi doradzić i pomóc spojrzeć na wszystko z innej perspektywy w tym ciężkim okresie. A do tego umacnia w przekonaniu że nie jesteśmy na tym świecie sami, że KTOŚ cały czas nad nami czuwa i jeśli tylko będziemy o tym pamiętać to na pewno się nie zawiedziemy.
Bardzo polecam!!!

autor opinii: Kasia T.

koniecznie przeczytaj

jeżeli wyrzucili cie z roboty i nie wiesz co robić dalej przeczytaj te książkę. dodaje odwagi, pokazuje drogę i proste sposoby do zrobienia na już. Nie dajemy się! Z Panem Bogiem! Marek

autor opinii: Marek Socha

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Paweł M. Lipnicki
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788377971840
ISBN: 9788377971840
ID: 263752

Zobacz również

Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy
14.95 zł
5.50 zł
Oszczędzasz 9.45 zł (63%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...