TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zabójcze emocje

Ocena:
(6 opinii)

Stres, gniew, lęk, niepokój, depresja - każda negatywna emocja może zmienić się w tykającą bombę zegarową. Destrukcyjne emocje działają na ciało jak toksyny, a ich skutkiem jest wiele poważnych chorób - nadciśnienie, artretyzm, stwardnienie rozsiane, zespół jelita drażliwego, a nawet niektóre rodzaje raka. Mogą skrócić ci życie i ograbić ze zdrowia, na którym tak ci zależy.

Dr Don Colbert demaskuje w "Zabójczych emocjach" te potencjalnie niszczące uczucia - ujawnia, czym są, skąd się biorą i jak się przejawiają. Nie musisz być zdany na łaskę swoich emocji. Dr Cobert skupiając się na czterech wartościach, niezbędnych dla emocjonalnego zdrowia i dobrego sampoczucia - na prawdzie, przebaczeniu, radości i pokoju - pokazuje, jak wznieść się ponad zabójcze emocje i odnaleźć prawdziwe zdrowie - ciała, umysłu i ducha.

Nigdy wcześniej nie czytałem książki, która by już po lekturze 30 pierwszych stron całkowicie mnie zmieniła. Bóg za jej pośrednictwem pokazał mi, jak w ciągu dwóch dni zmniejszyć poziom stresu prawie do zera. Nie tylko gorąco polecam książkę "Zabójcze emocje", lecz wręcz nalegam, by przeczytał ją każdy, kto prowadzi aktywne życie lub pełni wymagającą posługę duszpasterską - ta lektura to obowiązek!

Gary Smalley

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Dużo wiadomości medycznych opisanych przystępnym językiem, zrozumiałym dla wszystkich, bardzo dobra lektura.

autor opinii: Mariola

Bardzo pomocna książka !

autor opinii: Monika

warto przeczytać

Książka w pierwszej części opisuje przyczyny stresu, skąd się bierze, mechanizmy obronne organizmu przed tym stanem. W drugiej części natomiast,są umieszczone wskazówki jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, zdenerwowaniem, wrogością, gniewem. Dr Colbert w pełni wyjaśnia co robić, gdy nachodzą nas negatywne odczucia. Pomocne są też cytaty z Biblii, które dodają sił, wsparcia w trudnych chwilach , a także naprowadzają jak postępować, by żyć w zgodzie ze sobą, innymi ludźmi, otoczeniem. Warto zrobić coś dla siebie i zainteresować się treścią tej książki, by "zabójcze emocje" nie wywierały na nas, nasze zdrowie destrukcyjnego wpływu i nie zabierały nam niepotrzebnie energii, która potrzebna jest nam do życia tu i teraz w zdrowiu i szczęściu Polecam:)

autor opinii: Weronika Majchrzak

Polecam!

Bardzo ciekawa i pouczająca książka!Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy z pogranicza psychologii oraz anatomii człowieka.
Temat poruszany w książce jest trudny, ale bardzo życiowy.
My jako istoty ludzkie jesteśmy bardzo wrażliwi i czasami życie pisze dla nas skomplikowane scenariusze.
Dlatego warto poznać techniki radzenie sobie np. ze stresem.
Po szczegóły zapraszam do lektury.

autor opinii: Łucja

Trudno mi coś napisać krótko na temat tej książki a ilość tekstu jest ograniczona. Na pewno jest ona bardzo dobra do rozwoju osobistego.

polecam

kupiłam ta książkę dla mamy myśląc, że nie zechce jej nawet otworzyć .... okazało się, że to był strzał w 10 .... w imieniu mamy polecam ta książkę każdemu !!!

autor opinii: honorata szczęsna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Don Colbert
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 300
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375952940
ISBN: 978-83-7595-294-0
ID: 193030

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Zabójcze emocje Zabójcze emocje
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...