TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Życie świadome celu. Po co ja tutaj tak naprawdę jestem?

Ocena:
(3 opinii)

Niezwykle inspirująca książka o prawdziwym celu życia. Pomaga wyostrzyć nasze spojrzenie na sens istnienia człowieka. Odpowiada na ważne pytanie, po co tak naprawdę żyjemy. Książka o poszukiwaniu sensu życia i o nadziei. Prowokuje do przemyśleń i osobistych wniosków. Jest to książka, do której wraca się po kilka razy i która ma szanse przejść do klasyki czytanej przez następne pokolenia.

ABC News: "Życie świadome celu jest epicentrum duchowego trzęsienia ziemi, które rozpoczęło się w Ameryce, w najbardziej nietypowych miejscach - w biurach i na uczelniach. Teraz stało się już powszechnym poruszeniem".

Magazyn Time: "Gwiazdy filmowe i przywódcy polityczni nie są jedynymi, którzy zwracają się do Ricka Warrena po wskazówki do duchowego życia. Miliony ludzi - począwszy od koszykarzy NBA, wysokich rangą biznesmenów, uczniów szkół średnich, aż po więźniów - wszyscy spotykają się by studiować i dyskutować o "Życiu Świadomym Celu"."

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Kapitalna, pomocna, ciekawa i prosta w obsłudze.
Zmusza i zachęca niejednokrotnie do konfrontowania cytatów z Pisma Świętego z tym wydaniem, które posiada się w domu! idealna dla tych, który chcą żyć mocniej i bardziej... głębiej!
Polecam

autor opinii: Agnieszka

Świetna książka

Mogę z całą pewnością polecić osobom, które chcą pogłębiać swoja relację z Bogiem oraz zrozumieć po co są na tym świecie. Książka dotyka duszy, często może wywołać niepohamowany potok łez. Pisana w prosty sposób,jednak bardzo dosadnie ujmuje pewne rzeczy. Polecam- warto kupić.

autor opinii: Dorota K.

*****

Bardzo dobra, czyta sie przez 40 dni....

autor opinii: K.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Koinonia
Autor: Rick Warren
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 336
Wymiar [mm]: 160x240
EAN: 9788360124864
ISBN: 9788360124864
ID: 244197

Zobacz również

Życie świadome celu. Po co ja tutaj tak naprawdę jestem?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...