BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi

Ocena:
(1 opinii)

Ludzie krępują się mówić o seksie. W tytule tej książeczki nieco prowokacyjnie użyliśmy określenia „te sprawy” – bo tak często określa się nasz temat, by nie mówić wprost. Jednak to sam Bóg zaprojektował i stworzył ludzką seksualność: pociąg do płci odmiennej i możliwość współżycia mężczyzny i kobiety. Adam i Ewa nie wymyślili zbliżeń, gdy się nudzili! Znali je od początku.

Popęd płciowy nie jest więc kłopotliwym czy wstydliwym bagażem, lecz dynamiczną sferą życia, Bożym darem – który realizowany według projektu Boga przynosi niezwykłe i unikalne błogosławieństwo. Bóg nie patrzy zakłopotany, widząc nasze reakcje zmysłowe. On sam chce dać nam w małżeństwie wiele, wiele radości ze współżycia. To ludzie kalają i hańbią seksualność przez niewłaściwe jej używanie. Nie dajmy sobie jednak odebrać czystego spojrzenia na ten niezwykle cenny Boży dar dla małżeństwa!

Książka ukazała się w serii bardzo popularnej wśród czytelników i docenionej przez fachowców (nagroda „Feniksa” w kategorii książek dla młodzieży).

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Przede wszystkim dla młodych

Warto, aby młodzi ludzie, szczególnie na etapie dojrzewania, mogli dowiedzieć się o sprawach płciowości i ich konsekwencjach we właściwy sposób. Nie od kolegów bądź koleżanek,którzy mają często zafałszowany pogląd na te sprawy.

autor opinii: Kasia

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 84
Wydawnictwo: Edycja św. Pawła
Wydanie: Częstochowa 2008
ISBN: 978-83-7424-254-7

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...