BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi

Ocena:
(1 opinii)

Ludzie krępują się mówić o seksie. W tytule tej książeczki nieco prowokacyjnie użyliśmy określenia „te sprawy” – bo tak często określa się nasz temat, by nie mówić wprost. Jednak to sam Bóg zaprojektował i stworzył ludzką seksualność: pociąg do płci odmiennej i możliwość współżycia mężczyzny i kobiety. Adam i Ewa nie wymyślili zbliżeń, gdy się nudzili! Znali je od początku.

Popęd płciowy nie jest więc kłopotliwym czy wstydliwym bagażem, lecz dynamiczną sferą życia, Bożym darem – który realizowany według projektu Boga przynosi niezwykłe i unikalne błogosławieństwo. Bóg nie patrzy zakłopotany, widząc nasze reakcje zmysłowe. On sam chce dać nam w małżeństwie wiele, wiele radości ze współżycia. To ludzie kalają i hańbią seksualność przez niewłaściwe jej używanie. Nie dajmy sobie jednak odebrać czystego spojrzenia na ten niezwykle cenny Boży dar dla małżeństwa!

Książka ukazała się w serii bardzo popularnej wśród czytelników i docenionej przez fachowców (nagroda „Feniksa” w kategorii książek dla młodzieży).

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Przede wszystkim dla młodych

Warto, aby młodzi ludzie, szczególnie na etapie dojrzewania, mogli dowiedzieć się o sprawach płciowości i ich konsekwencjach we właściwy sposób. Nie od kolegów bądź koleżanek,którzy mają często zafałszowany pogląd na te sprawy.

autor opinii: Kasia

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 84
Wydawnictwo: Edycja św. Pawła
Wydanie: Częstochowa 2008
ISBN: 978-83-7424-254-7

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi Jak wygrać te sprawy? Instrukcja obsługi
16.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...