BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Na początku jest miłość

autor: Scott Hahn
Ocena:
(2 opinii)

Odwołując się do swego osobistego doświadczenia i do Pisma Świętego, Scott Hahn przedstawia piękno i wartość życia rodzinnego oraz miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Ale jego książka to coś znacznie więcej niż pochwała rodziny. Hahn udowadnia, że za naszą tęsknotą za miłością rodzinną kryje się rzeczywistość o wiele głębsza, niż to sobie wyobrażamy.

Przywołując przykłady z Pisma Świętego, w których używane jest słownictwo i obrazowanie związane z rodziną i odwołując się do myśli Ojców Kościoła, autor wykazuje, że modelem dla naszych rodzin jest Trójca Święta. Bóg, który jest Rodziną. Naszym prawdziwym przeznaczeniem jest uczestnictwo w życiu tej Rodziny, a drogą do tego jest przynależność do Kościoła, który został założony przez Jezusa Chrystusa jako nowa duchowa rodzina dla ludzi z wszystkich narodów, plemion i rodów.

"Na początku jest miłość" to teologia biblijna Jana Pawła II przekazana w języku zrozumiałym dla każdego. Ta prosta z pozoru książka jest jednocześnie radykalnie ortodoksyjna i głęboko rewolucyjna.

Peter Kreeft, profesor filozofii, Boston College
Ta książka udowadnia, że Hahn nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wyjaśnianie złożonego bogactwa prawd wiary chrześcijańskiej – bez ich rozwadniania czy stępiania ich mocy i siły. Wydaje się, że to najlepsza i najważniejsza książka, jaką dotąd napisał.

Carl E. Olson, „National Catholic Reporter”

Scott Hahn, biblista, teolog katolicki, wykładowca na Uniwersytecie Franciszkańskim w Steubenville w USA. Były pastor protestancki, którego podróż duchowa, opisana w bestsellerze Rome Sweet Home (wyd. pol. "W domu najlepiej"), doprowadziła do Kościoła katolickiego. Niezwykle popularny jako autor książek na temat wiary oraz programów nadawanych w amerykańskiej telewizji katolickiej EWTN. Ojciec sześciorga dzieci.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ksiazki Scotta Hahna sa niezastopione w budawaniu i rozumieniu wiary katolickiej.

Mam nadzieje, ze polskie wydawnictwa beda promowaly tego autora, ktory przemawia prostym jezykiem o trudnych sprawach. Czytalam jego ksiazki po angielsku i ciesze sie ze moge dzielic sie wrazeniami z rodzina ktora czyta je w Polsce. Bylam na jego wykladach. Potrzeba nam silnych rodzin i silnych mezczyzn ktorzy nie boja sie byc liderami w rodzinie i wzorcami dla swoich dzieci. Ksiazki Scotta Hahna pomagaja w tym.

autor opinii: Magdalena

ogień!!!

przyznam się bez bicia, że nie czytałem lecz zakupioną książkę podarowałem jako prezent urodzinowy dla swojej ukochanej i był to totalny strzał w 10:)

autor opinii: rafał przyborowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 180
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7482-476-7

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Na początku jest miłość Na początku jest miłość
29.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...