BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Uzdrawiająca moc Ducha Świętego

Ocena:
(2 opinii)

Ojciec Józef Witko, franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, już od ponad dziesięciu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób.

Niniejsza książka zawiera świadectwo posługi ojca Józefa. Znajdziemy w niej konferencje na temat uzdrowienia duchowego i fizycznego, życia wewnętrznego i modlitwy.

Książka zawiera również teksty modlitw o uzdrowienie - fizyczne, wewnętrzne, uzdrowienie wspomnień i relacji rodzinnych. Jednak najważniejszą jej częścią jest zbiór poruszających świadectw uczestników.

Są to osoby, które doznały różnorakich uzdrowień - czasami z chorób i sytuacji, które według ludzkiego pojęcia były beznadziejne. Świadectwa te mają umocnić naszą wiarę w to, że Jezus działa z taką samą mocą dziś, jak przed dwoma tysiącami lat. "Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki" (Hbr 13, 8).

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniala ksiazka o Duchu Swietym

Jest to wspaniala ksiazka ukazujaca dzialanie Ducha Swietego przez o.Jozefa Witko.Polecam szczegolnie swiadectwa z ostatniego rozdzialu ksiazki,ktore poglebiaja nasza wiare.Szczesc Boze.

autor opinii: Robert Pawlowicz

Polecam

Bardzo ciekawa książka. Spełnia moje oczekiwania. Sięgam po nią często. Pozdrawiam

autor opinii: Anna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-60040-96-6

Zobacz również

Książka wyróżniona Uzdrawiająca moc Ducha Świętego
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...