TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pierwsze potrawy twojego dziecka. Jak wprowadzać pokarmy stałe podczas odstawiania od piersi

autor: Gina Ford

Po czym poznać, że dziecko jest już gotowe do przyjmowania pokarmów stałych? Kiedy można zacząć zmniejszać ilość podawanego mleka? Jak zmiany w sposobie żywienia wpływają na sen maluchów? Co powinnaś podać swojemu dziecku jako pierwszy pokarm stały? Kiedy wprowadzić do diety dziecka krowie mleko, a kiedy owoce? Jak rozwinąć u dziecka zdrowe nawyki żywieniowe i jak zadbać o urozmaiconą dietę? Na te pytania i wiele innych odpowiada książka Giny Ford.

Znana i ceniona przez tysiące rodziców szczęśliwych maleństw autorka pomaga przejść bez trudu przez ważny okres odstawiania dziecka od piersi. Proponowany przez Ginę uniwersalny schemat dnia malucha to sprawdzona metoda na zapewnienie dziecku odpowiedniej ilości czasu na jedzenie, spanie i zabawę, jednak - jako że nie zawsze wszystko idzie "według podręcznika" - autorka pokazuje także, jak zaspokoić indywidualne potrzeby dzieci i dostosować program do ich upodobań i charakteru.

Dzięki przedstawionym w książce opowieściom o dzieciach, którym pomagała Gina, dowiesz się między innymi, jak radzić sobie z niejadkami, w jaki sposób opiekować się dzieckiem, które nadspodziewanie szybko domaga się podawania mu przekąsek do rączki oraz jak odzwyczaić malucha od niezdrowych dań "ze słoika".

Książka Giny Ford skierowana jest zarówno do matek, które karmią dzieci piersią, jak i tych, które podają im mleko modyfikowane. Najlepiej korzystać z niej od samego początku, wprowadzając pokarmy stałe do diety małego dziecka, ale warto sięgnąć po nią także wtedy, gdy twój maluch ma już nawet osiem lub dziewięć miesięcy - na pewno znajdziesz w niej wiele cennych porad i wskazówek, jak rozwiązać problemy, które mogły się do tego czasu pojawić!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Gina Ford
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 258
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989165
ISBN: 978-83-61989-16-5
ID: 173942

Zobacz również

Pierwsze potrawy twojego dziecka. Jak wprowadzać pokarmy stałe podczas odstawiania od piersi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...