TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg Cię kocha i nic nie możesz na to poradzić

Czy chciałbyś:

  • radykalnie ożywić swoją wiarę?
  • otrzymać niezwykłe dary Ducha Świętego?
  • żyć w każdej chwili swojego życia zgodnie z zamysłem Boga?
  • rozumieć, co mówi do Ciebie Bóg?
  • doświadczyć działania duchowego dynamitu?

Jeśli tak, to sięgnij po książkę jednego z uczestników słynnych rekolekcji, nazywanych "weekendem Duquesne", które zapoczątkowały odnowę charyzmatyczną w Kościele katolickim. Tam właśnie doświadczył tego, co stało się później udziałem milionów katolików na całym świecie i co zmieniło całkowicie jego wiarę i relację z Bogiem.

W tej książce dzieli się swoimi doświadczeniami z życia z duchowym dynamitem, który wtedy otrzymał. Jego celem jest pomóc Ci w otwarciu się na tę niezwykłą moc Ducha Świętego, aby Twoje chrześcijańskie życie było naprawdę spełnione i pełne łaski.

Chcę podzielić się z tobą prawdą o Bożej miłości i opowiedzieć, jak Bóg obdarza nią nas: swoje sługi, swoje dzieci, swoich przyjaciół. Modlę się, abyś czytając tę książkę doświadczył w sobie obecności Ducha Świętego, który odmieni twoje życie. Kiedy On działa, nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepsza wiadomość jest taka: Duch Święty jest skłonny do działania dla naszego dobra w jeszcze większym stopniu niż myślimy. W miarę zagłębienia się w lekturę tej książki będę zapraszał cię do modlenia się wraz ze mną słowami: "Przyjdź, Duchu Święty!".

Fragment z książki

David Mangan był uczestnikiem rekolekcji studentów uniwersytetu Duquesne z Pittsburgha, które uważane są za wydarzenie inicjujące odnowę charyzmatyczną w Kościele katolickim. Od tego czasu jest zaangażowany w Odnowę w Duchu Świętym jako lider, rekolekcjonista i prowadzący warsztaty, szczególnie dla ludzi młodych. Pracuje jako nauczyciel matematyki i teologii w katolickiej szkole średniej w Ann Arbor w stanie Michigan.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: David Mangan
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 130
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825825
ISBN: 9788374825825
ID: 270289

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bóg Cię kocha i nic nie możesz na to poradzić Bóg Cię kocha i nic nie możesz na to poradzić
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...