TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Być darem. 365 zachęt do pięknego i szczęśliwego życia

365 zachęt do pięknego i szczęśliwego życia.

Poznaj sprawdzoną receptę na prawdziwie szczęście i zmieniaj swoje życie każdego dnia!

Człowiek staje się w pełni człowiekiem w relacji z drugą osobą i każdy z nas powołany jest do tego, by czynić swe życie darem dla innych. Książka zawiera wybrane na każdy dzień roku krótkie wskazówki, inspiracje, podpowiedzi, jak zmienić swoje życie, aby żyć pięknie i mądrze.

Warto ją czytać codziennie, poświęcając chwilę na refleksję, aby dojrzewać duchowo i wzrastać w wierze. Przeznaczona jest dla każdego, kto pragnie być szczęśliwym i spełnionym chrześcijaninem i dzielić się tym szczęściem z innymi.

Człowiek stworzony „na obraz i podobieństwo Boże” został powołany do tego, aby z „bycia darem dla innych” uczynić zasadę swego życia. Bez takiej postawy daru, czyli „bycia i życia dla innych”, wspólnotom ludzkim grozi egoizm, który niszczy wzajemne relacje i miłość.

Przez tajemnicę Wcielenia Bóg stał się Człowiekiem „dla nas i dla naszego zbawienia”, a przez to człowiek dla człowieka stał się bratem.

Chciałbym, by te krótkie refleksje na każdy dzień roku były zachętą dla wszystkich uczniów i wyznawców Chrystusa do pięknego i szczęśliwego życia, do codziennego czynienia daru ze swego życia dla Boga i dla ludzi.

Fragment książki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Józef Gaweł SCJ
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 414
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788374825061
ISBN: 978-83-7482-506-1
ID: 243214

Zobacz również

Być darem. 365 zachęt do pięknego i szczęśliwego życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...