TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewcząt

Ocena:
(6 opinii)

Książka adresowana do nastolatek. Napisana prostym i przystępnym językiem, przybliża trudny temat czystości przedmałżeńskiej. Bez moralizowania i owijania w bawełnę odpowiada na pytania: Dlaczego warto czekać z seksem do ślubu? Czy możliwe są randki bez seksu? Co daje czekanie?

Autorzy Beata i Marcin Mądrzy rozprawiają się z mitami i stereotypami o współżyciu przed ślubem. Informują, radzą i zachęcają przykładem własnego życia. Niczego nie narzucając, pokazują inną niż lansowana przez media drogę do szczęścia.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Polecam każdemu komu zależy na odpowiedzialnym wychowaniu swoich dzieci.

autor opinii: Katarzyna Kopiecka

Książka napisana w dość prosty sposób, polecam młodym dziewczętom, które wchodzą w okres dojrzewania i miłosnych rozterek. Natomiast nie do końca sprawdza się jako książka do przeprowadzenia prelekcji.
Pozdrawiam

autor opinii: Justyna

Piękna książka, szkoda, że tak mało znana!

W dzisiejszych czasach, w których przekaz medialny ma często większy dar przekonywania niż rodzice lub inne autorytety, ciężko jest rozmawiać nam z młodzieżą i przekonywać ich do wyznawania wartościowych poglądów.

Książka wspaniałego małżeństwa Beaty i Marcina Mądrych (polecam zainteresować się ich działalnością) powinna trafić do każdej domowej biblioteczki. Jest zbiorem zasad, jakimi powinna kierować się każda dziewczyna po to, by stworzyć w przyszłości piękny, trwały związek z mężczyzną. Książka pozwala zrozumieć kobietom ich duszę oraz daje wskazówki, jak powinnyśmy traktować mężczyzn, by nie zaniżać swojej wartości i by uczyć się szacunku do samej siebie, o czym coraz częściej nastolatki, jak i dwudziestolatki nie mają pojęcia.

Często takie tematy nie są poruszane w rodzinach, co niesie ze sobą niestety poważne, trwałe konsekwencje. W takim przypadku można poratować się właśnie tą książką i jeśli nie potrafisz dogadać się ze swoją córką lub widzisz, że jakaś Twoja młoda znajoma ma problemy z poczuciem własnej wartości i budowaniem związków - podaruj jej tę pozycję.

autor opinii: Paulina

świetna książka! polecam :)

Dla nastolatek i ich mam :)

Książka adresowana jest szczególnie do młodych dziewcząt, w wieku gimnazjalnym i licealnym, kiedy zaczynają się w nich budzić pierwsze uczucia, fascynacje i zauroczenia. Beata i Marcin Mądrzy tłumaczą "mechanizm" zakochania się i dają wskazówki jak nie pogubić się w rzeczywistości "szalejących hormonów" Bardzo dobra także dla mam, których córki wchodzą w okres dojrzewania. Przydatna kiedy mama musi sobie przypomnieć jak to było kiedyś, aby lepiej zrozumieć dylematy swojej córki i rozmawiać z nią o znaczeniu czystości przed ślubem. Doskonała na prezent dla młodszej siostry :)

autor opinii: Sylwia

:)

polaecam

autor opinii: Kasia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Beata Mądra, Marcin Mądry
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 74
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375954807
ISBN: 978-83-7595-480-7
ID: 230390

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewcząt Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewcząt
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...