TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pułapka Gender. Karły kontra orły. Wojna cywilizacji

Ocena:
(1 opinii)

Gender - groźna kulturowa inwazja! Nie daj się ogłupiać!

Podobno wszyscy mają już dość sporu o gender. Tak przynajmniej twierdzą media i propagatorzy tej nieznoszącej sprzeciwu ideologii.

Czy w świecie gender rzeczywiście jest jakiś postęp? Czy jest w nim jakakolwiek przyszłość? Próbuje nam się wmówić, że obyczajowe zmiany, których jesteśmy świadkami, to spontaniczny powiew ducha nowego pokolenia, które prze ku wolności.

Autorka publikacji podjęła się próby nakreślenia wielowymiarowej strategii ideologii gender, wierząc że pozwoli to uświadomić Czytelnikom, o co toczy się cała walka i co możemy w niej stracić.

Argumentując swoje rozważania twierdzi, iż wciąż mamy szansę zatrzymać tę ideologiczną falę, jeśli tylko zrozumiemy, że stoimy w obliczu cywilizacyjnej wojny.

Amerykański analityk rewolucji kulturowej Michael Jones zdecydowanie przestrzega Polaków przed genderową pułapką, w której pogrąża się Zachód. Zaleca, by uważnie przyjrzeć się politykom i organizacjom dążącym do zliberalizowania prawa na rzecz homoseksualistów i wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół.

W sporze o gender nie chodzi więc o równy podział obowiązków domowych czy parytetowe zatrudnienie kobiet. Chodzi o fundament naszej tożsamości, o to, kim będziemy, jaką przyszłość zgotujemy naszym dzieciom.

Metaforycznie podsumowując: Czy przetrwamy jako pokolenie orłów, zdolne do szybowania w przestrzeniach wolności, czy przytłoczeni własną niemocą damy sobie zalać skrzydła betonem i karleć.

Dopóki nie pozwolimy zestrzelić olbrzyma, dopóki będziemy się karmić dziejową mądrością, dopóki nie pozwolimy się uśpić w rozpoznawaniu intencji wroga i podejmowaniu odpowiednich działań, dopóty trwamy.

Jeśli będziemy mieć "serce orle", "wzrok orli" i zahartowanego ducha, Polska pozostanie "gniazdem orłów".

Marzena Nykiel - publicystka tygodnika "wSieci", portalu wPolityce.pl,"Głosu Katolickiego", wcześniej "Uważam Rze". Nagrodzona Tulipanami Narodowego Dnia Życia za rzetelne przedstawianie szeroko rozumianej problematyki rodzinnej. Była wydawcą audycji publicystycznych i informacyjnych, producentem programów telewizyjnych i kierownikiem produkcji filmowej. Absolwentka filozofii i dziennikarstwa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Studiowała produkcję filmową w Łódzkiej Szkole Filmowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo polecam!!!

Książka bardzo interesująca. Zawiera mnóstwo informacji, o których w mediach się milczy. Niestety też zawiera przerażające fakty. Koniecznie powinni ją przeczytać wszyscy rodzice, wychowawcy, nauczyciele, aby uchronić nasze dzieci przed zgubnym wpływem ideologii gender.

autor opinii: Emilia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Marzena Nykiel
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 312
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788375958805
ISBN: 978-83-7595-880-5
ID: 290062

Zobacz również

Pułapka Gender. Karły kontra orły. Wojna cywilizacji
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...