TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym

Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia, w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym.

Na książkę pt. Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie! składa się sześć rozdziałów, zawierających w sumie 58 tekstów, usystematyzowanych według następującego porządku: Modlitwy do Boga w Trójcy jedynego, modlitwy za wstawiennictwem Maryi, Aniołów i Świętych oraz modlitwy o uwolnienie od złego ducha.

Wśród prezentowanych modlitw znajdujemy zarówno te ogólnie znane i praktykowane (np. Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa, Witaj Królowo, Modlitwa do świętego Michała Archanioła), jak i mniej znane formuły zaczerpnięte np. z Psalmów, z tradycji Kościoła Wschodniego czy też z bogactwa duchowej spuścizny świętych (św. Teresa od Jezusa, św. Faustyna). Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia część skupiająca przykłady modlitw do wykorzystania w sytuacji zniewolenia złem bądź zniechęcenia spowodowanego czynnikami natury duchowej.

Niektóre z modlitw zrodziły się z doświadczenia posługi egzorcystycznej światowych autorytetów w tej dziedzinie, takich jak ks. Gabriele Amorth SSP czy ks. Raul Salvucci. Całość opracowania poprzedzona została krótkim wprowadzeniem na temat istoty modlitwy i zwieńczona przytoczeniem kilku porad zaczerpniętych z praktyki ks. G. Amortha.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Wiesława Dzieża
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788374242967
ISBN: 978-83-7424-296-7
ID: 172666

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...