TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dom. Droga ucieczki jest w tobie

Ocena:
(1 opinii)

Jack i Stephanie przemierzają swoim mustangiem jedną z pustych dróg Alabamy. Ich podróż przerywa tajemniczy wypadek. Nie pozostaje im nic innego, jak tylko pieszo udać się w poszukiwaniu pomocy. Zapada zmrok. Za kolejnym zakrętem trafiają na niewielki szyld: ZAJAZD PRZYDROŻNY.

Ich oczom ukazuje się przepiękny budynek, otoczony kamiennym murem i potężnymi, starymi dębami. Na drzwiach posiadłości znajduje się liścik, witający znużonych wędrowców. W środku poznają inną parę, której podróż skończyła się w identyczny sposób. Zupełnie jakby uwzięło się na nich jakieś licho. W końcu jednak są bezpieczni. A może tak im się tylko wydaje?

Tak zaczyna się opowieść, od której ani na moment nie będziecie w stanie się oderwać. Dom powoli zacznie ujawniać swoje tajemnice, a wy staniecie twarzą w twarz z grzechem i z grą, w której zwyciężają tylko nieliczni. Sądzicie, że wam się uda? Śmiało, wejdźcie do środka.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Niezły horrorek

Jak na ten gatunek, to trzeba przyznać, że całkiem niezła. Bardzo rzadko czytam horrory, bo generalnie uznaję je za literaturę niskiej klasy, ale ta wybija się pozytywnie. No i przyjemne chrześcijańskie motywy - jak to zwykle u Dekkera i Perretiego :)

autor opinii: PiK

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Studio Emka
Autor: Frank E. Peretti, Ted Dekker
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788360652084
ISBN: 9788360652084
ID: 53240

Zobacz również

Dom. Droga ucieczki jest w tobie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...