TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzień z Chrystusem

Jak można zostać świętymi za pomocą drobnych zwyczajnych czynności przynależących do normalnego codziennego życia? Niniejsza książka udziela odpowiedzi na to pytanie. Sam Bóg prosi ludzi" „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty”. Chrześcijaństwo to nie tylko naśladowanie Chrystusa, ale to życie w Chrystusie.

Divo Barsotti rzeczy trudne i jakże wnikliwe na temat świętości potrafi przedstawić w prostych słowach i za pomocą jasnych koncepcji. Każdy może zrozumieć, każdy może przeżyć. Tak też czynił Jezus, kiedy prostym ludziom z galilejskich wiosek mówił o sprawach swojego Ojca, posługując się bliskimi im wyobrażeniami i zrozumiałymi przykładami.

Książka jest napisana w sposób bardzo prosty i głęboki. Lektura dostarcza przyjemności, a jednocześnie przekazuje fundamentalne dla chrześcijanina prawdy. Po przeczytaniu książki życie w świętości wyda się nam proste i dostępne, czego pragnie Bóg. I nie będziemy mieli już powodów, by unikać owego Bożego wymogu, by być świętymi. Było to oczywiste dla świętych, którzy uwielbiali Boga nie tylko i nie jedynie poprzez cuda, ale także poprzez wszystkie zwyczajne czynności wykonywane w trakcie dnia z Chrystusem, przez Chrystusa i w Chrystusie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bratni Zew
Autor: Divo Barsotti
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 128x210
EAN: 9788374850940
ISBN: 9788374850933
ID: 131551

Zobacz również

Dzień z Chrystusem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...