TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Getting Things Done czyli sztuka bezstresowej efektywności

Całkiem nowe wydanie!

Przejmij stery swojego życia i zapomnij, co to stres!

Kiedy piętnaście lat temu David Allen pisał swój bestseller — pierwsze wydanie książki „Getting Things Done” — nie przypuszczał, że świat biznesu oszaleje na punkcie tej publikacji. Książkę adresował głównie do menedżerów wyższego szczebla w korporacjach i szybko wpłynęła ona na filozofię działania wielu dyrektorów. Jednak Allen uznał, że czas na zmiany.

Dziś oddaje w Twoje ręce jej całkowicie nową wersję swojej książki. Co prawda techniki GTD są wciąż aktualne, jednak zmieniło się wiele aspektów rzeczywistości, a co ważniejsze, znacznie rozszerzył się krąg osób, do których David Allen pragnie dotrzeć ze swoim przesłaniem.

Dlatego radykalnie przeredagował cały tekst i skierował go także do „gospodyń domowych, studentów, księży, artystów, a nawet emerytów”. I oczywiście do Ciebie!

Sprawdź, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość Twojego życia. Dzięki nim nauczysz się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmiesz, delegować, nie zapominając, co i komu przekazałeś, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu — efekty nie dadzą na siebie czekać!

Zaangażuj się w swoje życie i swoją pracę!

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Helion
Autor: David Allen
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 424
Wymiar [mm]: 214x149
EAN: 9788328322363
ISBN: 9788328322363
ID: 338779

Zobacz również

Getting Things Done czyli sztuka bezstresowej efektywności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...