TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wychować chłopca na mężczyznę

Ocena:
(2 opinii)

Jest to książka pełna praktycznych rad, oparta zarówno na osobistym doświadczeniu lekarskim autorki, jak i na sprawdzonych wynikach badań naukowych oraz na rodzicielskim zdrowym rozsądku, który na nieszczęście wielu z nas porzuciło na rzecz lektury setek poprawnych politycznie poradników o wychowaniu.

Z książki tej dowiesz się, jak wychować zdrowych i szczęśliwych chłopców - takich, którzy są uczciwi i prawdomówni, odważni, pokorni i łagodni (świadomie panujący nad swoją siłą) oraz uprzejmi.

Bycie rodzicem często wydaje się zadaniem ponad siły, jednak prawie każdy rodzic jest zdolny wychować dobrych synów. Masz w sobie potrzebną intuicję, serce i jesteś w stanie zmieniać życie swego syna na lepsze. Ta książka pomoże ci zacząć.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Jako tata dwóch córek i synka, sięgnąłem po kolejną książkę Meg Meeker. Po przeczytaniu pozycji "Mocni ojcowie. Mocne córki" byłem zachwycony, może dlatego po lekturze książki o wychowaniu synów entuzjazm jest mniejszy (oczekiwania były wyśrubowane). Z całą pewnością warto ją przeczytać i korzystać z rad w niej zawartych, do czego gorąco zachęcam. Autorka w sposób ciekawy i pouczający wprowadza nas w świat chłopców - tych małych, dorastających i całkiem dorosłych. Duże doświadczenie zarówno jako rodzic, jak i lekarz pediatra, pani Meeker świetnie przelewa na papier. Niedosyt związany jest z moim subiektywny ojcowskim poczuciem, że to jednak spojrzenie od strony matki - bardzo ważne, ale niekompletne. Myślę, że warto tę lekturę uzupełnić "Dzikim sercem" John'ego Eldredge'a.

autor opinii: Piotr F. Sadowski

moja subiektywna

Książka jest dobra. W systematyczny sposób przedstawia różne aspekty wychowawcze chłopców ze szczególnym uwzględnieniem wieku "trudnego". Może być bardzo pomocna rodzicom. Niemniej moim zdaniem, stanowczo "przegadana". Autorka nie uniknęła powtórzeń i miejscami pewnej rozwlekłości przy omawianiu probłemów.

autor opinii: Piotr Duszyński

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Meg Meeker
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 318
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375954296
ISBN: 978-83-7595-429-6
ID: 237112

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wychować chłopca na mężczyznę Jak wychować chłopca na mężczyznę
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...