TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jakie są twoje cele? Pytania, które pozwolą ci odkryć, czego oczekujesz od życia

W książce tej Gary Ryan Blair przedstawia kompleksową, zintegrowaną metodę definiowania życiowych pragnień. Za pomocą wnikliwych, dogłębnych i trafnych pytań krok po kroku odsłania przed każdym z nas drogę do odkrycia sensu działania i do życia polegającego na realizacji celów, pełnych harmonii i równowagi. Mądrość i siła tych pytań skłania do wykorzystywania możliwości wyłaniających się wraz z udzielanymi odpowiedziami.

Książka "Jakie są twoje cele?" to najbardziej praktyczny i wszechstronny sposób skupienia na realizowaniu swoich celów we wszystkich dziedzinach życia. Polecam ją każdemu.

Tony Alessandra, autor Colaborative Selling
Sukces to nade wszystko zrealizowane marzenia, a wszystko inne to tylko komentarze. Gary Blair napisał przekonującą, praktyczną książkę, która pokazuje, jak w każdej dziedzinie życia stawiać i realizować wyraźne cele. Każdy powinien ją czytać przynajmniej raz do roku!

Brian Tracy, autor Psychology of Achievement
Aby odnosić sukcesy, trzeba odblokować kanały do zwiększonej wydajności w sferze osobistej i zawodowej. W swojej książce Gary Ryan Blair przedstawia system koncentracji energii na celach wartych realizacji.

Robert G. Allen, autor Nothing Down

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Gary Ryan Blair
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 166
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788363488024
ISBN: 978-83-63488-02-4
ID: 263749

Zobacz również

Jakie są twoje cele? Pytania, które pozwolą ci odkryć, czego oczekujesz od życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...