TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jeśli naprawdę mnie kochasz. 100 pytań na temat randek, związków i czystości seksualnej

100 pytań na temat randek, związków i czystości seksualnej.

Czy kiedykolwiek zadawaliście sobie pytanie...

  • Dlaczego mam czekać z seksem do ślubu?
  • Jak daleko można się posunąć?
  • Jak powiedzieć "nie"?
  • A jeśli naprawdę się kochamy?
  • Jak znaleźć odpowiedniego współmałżonka?
  • Jak zacząć od nowa?
  • Czy istnieje bezpieczny seks?
  • Skąd mam wiedzieć, czy to naprawdę miłość?

W naszych czasach osoby, które nie podjęły jeszcze współżycia, czują się nieraz zażenowane swoim brakiem "doświadczenia", zaś ci, którzy je zdobyli, sądzą czasem, że nie mają już szans na dobry związek. Mężczyźni i kobiety w każdym wieku czują presję, aby "pójść o krok dalej w swoim związku" - uważają, że nadszedł już czas na seks, ale bynajmniej nie na przymierzanie obrączek.

Jason Evert, autor i prelegent zajmujący się zagadnieniem czystości, podejmuje te kwestie - a także wiele innych - w książce "Jeśli naprawdę mnie kochasz".

Ta przełomowa publikacja zawiera pytania najczęściej zadawane Everetowi, gdy mówi na temat cnoty czystości w setkach amerykańskich szkół: katolickich, protestanckich i publicznych. Jego humorystyczne, przyjazne i szczere podejście do sprawy otwiera serca i umysły na tematy często z góry odrzucane czy też źle rozumiane.

Czystość, dziewictwo, wierność - nie są w naszych czasach wartościami, które byłyby szczególnie popularne. A jednak warto nimi żyć. Książka Jasona Evereta nie tylko pokazuje dlaczego, ale też robi to w sposób porywający i przekonujący. Warto ją przeczytać, nawet jeśli samemu okres narzeczeństwa ma się już za sobą, choćby po to, by umieć o tych sprawach rozmawiać z własnymi dziećmi.

Tomasz P. Terlikowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Autor: Jason Evert
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 376
Wymiar [mm]: 140x225
EAN: 9788376041414
ISBN: 9788376041414
ID: 257817

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jeśli naprawdę mnie kochasz. 100 pytań na temat randek, związków i czystości seksualnej Jeśli naprawdę mnie kochasz. 100 pytań na temat randek, związków i czystości seksualnej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...