TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jestem legendą II. Ty jesteś zmianą

Audiobook "Jestem legendą II. Ty jesteś zmianą" mówi o tym, kim jesteś, o talentach i pasji. O poszukiwaniu sensu w życiu i sztuce przebaczania. Autor przytaczając fakty i inspirujące historie, uczy pokonywania słabości na drodze do świadomego życia.

„Ty jesteś zmianą” jest kontynuacją Jestem legendą. Lekcji św. Józefa egipskiego. Lekcji kryzysu i zarabiania pieniędzy. Obie płyty odwołują się do historii starotestamentowego Józefa, który sprzedany przez braci do niewoli pokonuje kolejne kryzysy i wyciąga lekcje, w wyniku których zostaje zarządcą całego Egiptu.

U szczytu kariery pokazuje nam również, jak odkryć swoje prawdziwe Imię, uczy przebaczenia i realizując swój motyw życiowy staje się głową całego narodu izraelskiego.

Czy jesteś zmianą, której oczekuje od Ciebie świat?

Opakowanie zawiera dwie płyty CD, na których Fabian Błaszkiewicz zawarł pięć lekcji opartych o życie Józefa "egipskiego", utwór inspirowany życiem Józefa Arkadio-Józef egipski, ćwiczenia Autora, które pomogą lepiej przełożyć sens nagrania na własne życie oraz listę polecanych przez Autora lektur.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2012
EAN: 2651350028947
ID: 283757

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jestem legendą II. Ty jesteś zmianą Jestem legendą II. Ty jesteś zmianą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...