TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jestem Nikim (biały, 3 x CD)

Ocena:
(19 opinii)

Jeśli nie znasz historii o Jozuem i zburzeniu murów Jerycha – możesz nie znać historii o sobie! Bo w tej jednej historii znajduje się cała rzeczywistość duchowa każdego z nas. To Twoja historia.

Jeśli czujesz, że zupełnie nie wiesz, jak zburzyć mury swojego Jerycha, miasta ciemności z zapieczętowanymi 7 bramami blokującymi Twoje wejście do Ziemi Obiecanej – posłuchaj o Jozuem, który odpowiadając na dziwne i nietypowe polecenie Bożego wysłannika, stał się świadkiem upadku murów niezdobytego miasta i wielkiego tryumfu narodu Pana.

Nagranie zawiera obszerne świadectwo ojca Adama, który dzieli się historią swojego nawrócenia PO RAZ PIERWSZY w takiej formie, opowiadając o swoim pełnym zaskakujących zwrotów akcji życiu, które dziś nazywa autentycznym doświadczaniem zbawienia.

W tej historii dowiesz się:

  • o Bogu, który ZAWSZE jest po Twojej stronie i ZAWSZE o Ciebie walczy,
  • jak poradzić sobie z najstraszniejszymi rzeczami w nas, nie robiąc...prawie nic!
  • dlaczego trzeba stać się nikim, aby w życiu nastąpiła zmiana, która przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania,
  • jak doświadczać zbawienia na co dzień

Adam Szustak OP, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. Tylko u nas rozeszły się one w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.

Audiobook po raz pierwszy dostępny w dwóch wersjach okładki: białej i czarnej.

Zobacz audiobook "Jestem Nikim" w z czarną okładką.

Seria JESTEM LEGENDĄ to cykl samodzielnych tematów skupionych wokół wybranych bohaterów Starego Testamentu. Każda z części przedstawia inną postać i odnosi jej doświadczenie do życia współczesnego człowieka.

Seria ma za zadanie ukazać ponadczasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.

Opinie naszych Klientów (19 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna!

Polecam każdemu przesłuchanie tej płyty o.Adama. Jest inna niż poprzednie. Słuchałam ze łzami w oczach. Najlepsze jest to, że Bóg kocha nas takimi jakimi jesteśmy, z wadami i zaletami. Bardzo budujące świadectwo. Z całego serca zachęcam do lektury!!! Jestem nikim. Pozdrawiam :-)

autor opinii: Monika Sikora

Zmaganie ze sobą

Bardzo pouczająca szczególnie dla takich którzy poszukują drogi do Boga i już w życiu doświadczyli jego uzdrawiającego dotknięcia

autor opinii: Bogusława Szum

Konieczna pozycja na półce.

Aby przestać się rzucać z motyką na słońcę, po czym nieustannie frustrować to kupcie tego audiobooka i uwierzcie że "Jesteście Nikim" ;). W tym przypadku to wybawienie, nie obelga.

autor opinii: Gabriela

Dzięki rekolekcjom Dobra Nowina dotarła głębiej do mojego serca

Dzieki rekolekcjom Dobra Nowina głębiej dotarła do mojego serca. Bardziej zrozumiałam, czym jest kerygmat i jakie znaczenie ma dla mojego życia to, że Jezus Chrystus stał się człowiekiem, umarł za mnie i zmartwychwstał.

autor opinii: Małgorzata Czekaj

Polecam

Jak zwykle w przypadku rekolekcji ojca Szustaka - zaskakujące a jednocześnie tak oczywiste przesłanie. I dlatego warto tego wysłuchać.

autor opinii: Małgorzata Kantor

Piekne slowo o Bogu takim calkiem blisko czlowieka. Porusza serce i dusze. Trzeba koniecznie posluchac aby zaczac w koncu zyc pelnia szczescia

autor opinii: Adriana Uchanska

"jestem Nikim"

Bardzo budujące, daje światło na drodze duchowej. bardzo polecam na pewno będę powracał do jej zawartości.
pozdrawiam

autor opinii: Jerzy Kapusta

Warto.

Ten audiobook (jak mówi na nim sam O. Szustak) jest inny niż poprzednie Legendy. Warto go sprawdzić, żeby zobaczyć nasze życie z innej perspektywy i zresztą nie tylko. Ale o tym nie będę pisał, bo to każdy odczuwa zupełnie subiektywnie, więc w tej kwestii każdy będzie miał inną.
Co do samego wydania- świetne. Jest estetyczne i świetnie wykonane. Więc dodatkowym walorem niech będzie to, że dobrze wygląda na półce :)

autor opinii: Dawid Cichoń

coś niebywałego

ta płyta jest jak grom z jasnego nieba, coś niesamowitego, czego nie da się porównać z niczym, czego wcześniej słuchałam. zmienia absolutnie sposób myślenia o pewnych sprawach, koniecznie trzeba tego głosu posłuchać

autor opinii: Kasia_m2

Bardzo dobre

Witam,

Bardzo dobrze się słucha o. Szustaka a lekcje Jozuego nie są wyjątkiem. Ten wykład jest poparty jego osobistymi doświadczeniami co szczególnie przemawia do odbiorców. Minusem jest format dźwięku, wolałbym mp3 na jednej płycie.

autor opinii: Krzysztof Zwoliński

Nie wiem, co napisać

Posłuchajcie sami. Moje życie już nie będzie takie, jak dotąd.

autor opinii: Sylwia Baranowska

Pierwszy raz takie kazanie

Pierwszy raz usłyszałem tak prawdziwe kazanie od kapłana. Polecam wszystkim.

autor opinii: Bolesław Mróz

Polecam z całego serca

Nie była to pierwsza książka / audiobook o. Adama jakiej wysłuchałam, jestem szczęśliwą posiadaczką obu Pachnideł, Jonasza, Judyty, Gedeona, Samsona, Nocnego złodzieja, Noego, Tobiasza i Sary oraz Placków z rodzynkami i jeszcze kilku innych pozycji, ale tym razem mamy do czynienia z klasą samą w sobie! Tym, którzy się zetknęli z o Adamem już wcześniej, ale także tym, dla których to będzie debiut, tym, których do tej pory wkurzał, wszystkim polecam tego audiobooka. Jestem skłonna zaryzykować tezę, że akurat ta pozycja jest w stanie odnowić wiarę w wątpiących, tudzież wzbudzić ją w tych, którym wiary brak. Polecam!

autor opinii: Kamila

Porywające słowo o Słowie.

Bardzo ciekawa i godna polecenia pozycja. Interesujące odczytanie Księgi Jozuego. Głębokie w swojej szczerości świadectwo o. Adama. Jak zawsze porywające i tchnące nowością słowo o Słowie.Wierni słuchacze wędrownego kaznodziei nie zawiodą się i tym razem.
Zachęcam do nabycia.

autor opinii: Katarzyna Oleńska

Niezwykły smak Słowa Bożego

Ojciec Adam jak zwykle przygotował dla wszystkich słuchaczy prawdziwą ucztę Słowa Bożego. Czy będzie zbytnią śmiałością, jeśli na użytek tej opinii nazwę go szefem biblijnej kuchni? Z pewnością jest to fascynująca opowieść o tym, co można wyczytać z lektury Pisma Świętego, jeśli się potrafi w nie z uwagą wczytać. Muszę przyznać, że mimo, iż miałem się za dość nieźle (po studiach filozoficznych) przygotowanego do czytania Biblii, dopiero po wysłuchaniu Lekcji Jozuego, zacząłem coś rozumieć z tej pięknej i mądrej Księgi.

autor opinii: Piotr Warych

" Jestem Nikim"

Bardzo się cieszę z zakupu tego Audiobooka.
Polecam zakup oraz inne audiobooki O. Adama Szustaka .
Naprawdę jestem zachwycony.

autor opinii: Jarosław Pogorzelski

T-125487

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego audiobooka. Słucham ojca Adama od ponad roku i jestem pod wielkim wrażeniem słów, które wypowiada chwaląc wielką miłość i niewyobrażalne dla nas miłosierdzie Boga. Ten audiobook jest tego kontynuacją.

autor opinii: AGATA GILICIŃSKA-DOMKA

nadzieja na jutro

lektura (wysłuchanie) była/ jest dla mnie nadzieją.... Tez mogę/ mogłam powiedzieć o sobie jestem nikim, a dzięki tej płycie uspokoiłam swoje wątpliwości .....Dziękuję Bratu Adamowi - szacun za 3 część

Polecam porąco

Kolejna płyta ojca Adama mądra i budująca. Jestem nikim bo we wszystkim zależę od Boga Ojca. Nie musze nic robić aby doświadczyć Bożej Miłości, która burzy wszystkie mury i twierdze tylko słuchać. A jak słuchać,, karmić się codziennie Słowem Bożym . Proste a zarazem takie trudne. Mocne świadectwo życia autora.Miłego odbioru :)

autor opinii: Lidia Grontkowska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2015
EAN: 9788364855368
ID: 328516

Zobacz również

Jestem Nikim (biały, 3 x CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...