TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jestem Nikim (czarny, 3 x CD)

Ocena:
(76 opinii)

Jeśli nie znasz historii o Jozuem i zburzeniu murów Jerycha – możesz nie znać historii o sobie! Bo w tej jednej historii znajduje się cała rzeczywistość duchowa każdego z nas. To Twoja historia.

Jeśli czujesz, że zupełnie nie wiesz, jak zburzyć mury swojego Jerycha, miasta ciemności z zapieczętowanymi 7 bramami blokującymi Twoje wejście do Ziemi Obiecanej – posłuchaj o Jozuem, który odpowiadając na dziwne i nietypowe polecenie Bożego wysłannika, stał się świadkiem upadku murów niezdobytego miasta i wielkiego tryumfu narodu Pana.

Nagranie zawiera obszerne świadectwo ojca Adama, który dzieli się historią swojego nawrócenia PO RAZ PIERWSZY w takiej formie, opowiadając o swoim pełnym zaskakujących zwrotów akcji życiu, które dziś nazywa autentycznym doświadczaniem zbawienia.

W tej historii dowiesz się:

  • o Bogu, który ZAWSZE jest po Twojej stronie i ZAWSZE o Ciebie walczy,
  • jak poradzić sobie z najstraszniejszymi rzeczami w nas, nie robiąc...prawie nic!
  • dlaczego trzeba stać się nikim, aby w życiu nastąpiła zmiana, która przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania,
  • jak doświadczać zbawienia na co dzień

Adam Szustak OP, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. Tylko u nas rozeszły się one w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.

Audiobook po raz pierwszy dostępny w dwóch wersjach okładki: białej i czarnej.

Zobacz audiobook "Jestem Nikim" w z białą okładką.

Seria JESTEM LEGENDĄ to cykl samodzielnych tematów skupionych wokół wybranych bohaterów Starego Testamentu. Każda z części przedstawia inną postać i odnosi jej doświadczenie do życia współczesnego człowieka.

Seria ma za zadanie ukazać ponadczasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.

Opinie naszych Klientów (76 opinii)Napisz swoją opinię

Super

ogromna wartość dodana

autor opinii: Magdalena Borys

Spotkanie z o. Adamem jest dla mnie zawsze ważnym spotkaniem. On jak nikt potrafi nawet w najtrudniejszej sytuacji pokazać człowiekowi, że miłosierdzie Boże jest nieskończone i ze nikt tak nas nie kocha jak Pan. W wielu trudnych chwilach mojego życie słowa ojca Adama budziły we mnie nadzieję, że mimo mojej ułomności i przywiązania do grzechu mogę liczyć na Boże miłosierdzie

autor opinii: Sylwia Leiszys

pozytywna

Po wysłuchaniu płyty jestem bogatsza w wiedzę religijną. Słucha się jej bez znużenia. Forma przekazu baardzo przystępna.

autor opinii: Aurelia Passon

Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego

Wspaniałe, mądre, polecam Każdemu

Ciekawa lektura, ukazująca znaczenie wyprowadzenia ludu z Ziemi Obiecanej. Nikim znaczy poświęceniu sie Panu Bogu. Kolejna katecheza w wykonaniu o. Adama zmusza do refleksji w prosty i przyswajalny dla każdego sposób. Gorąco polecam dla osób otwartych na nowe spojrzenie na stare ale ciągle altualne teksty Starego i Nowego Testamentu.

autor opinii: Jacek

Piękne świadectwo.

Sprawy duchowe opowiedziane w nieprawdopodobnie ciekawy i uniwersalny sposób.

autor opinii: Wojciech Krzewiński

doskonałe doznanie

Każdemu zalecam zakup audiobooków Adama Szustaka, kto go nie zna, zachęcam do próbki vloga na YouTube. Wspaniałe doświadczenie!!

autor opinii: MchałFifowski

Jestem Nikim

Audiobook Jestem Nikim o.Szustaka to najlepsza pozycja jaka czytalam - jakiej sluchalam.Kazdy wierzacy, kazdy chrzescijanin powinien tego wysluchac!!!!
Niesamowita!!!! interpretacja oblezenia Jerycha .Dziekuje Bogu za o.Szustaka , ze dotarlam do tak niesamowitego czlowieka.


REWELACJA!!!!!!!!


autor opinii: Ewa

bardzo piękna,trafiająca do serca publikacja

autor opinii: Anna Rajewska

Niktq

Przybędzie teraz jeszcze jedna gwiazdka do opinii o "Lekcjach Jozuego" - i o to chodzi, niech wysłucha tego jak największa liczba osób. Szustak zaraz na wstępie mówi, że ten audiobook może zmienić Twoje życie, że możesz zostać TERAZ zbawiony. Mówi prawdę, o. Adam Szustak ma rzadki dar mówienia prostym językiem o wielkich rzeczach. Mnie jest znacznie mniej po wysłuchaniu i czuję się z tym świetnie. Czego i Wam życzę.

autor opinii: Mirmił Bielecki

Nie czytaj opinii, KUPUJ !

Nie jestem najlepszy w recenzowaniu czegokolwiek. Na dodatek nic, co Szustakowe nie jest mi obce, więc mógłbym być nie obiektywny...
Wiedz jedno Ziemia Obiecana czeka na Ciebie. Po odsłuchaniu tego audiobooka, jeśli się w niej nie znajdziesz, to na pewno znacząco się do niej zbliżysz.
... więc nie trać czasu na czytanie opinii, kupuj, a na pewno nie pożałujesz.

autor opinii: Nikt

"JESTEM NIKIM.Droga do ziemi obiecanej-Lekcje Jozuego"

Rewelacyjne rekolekcje,warte przeżycia.Ojciec Adam Szustak jest wspaniałym mówcą.Bóg posłużył się Nim w tych rekolekcjach w cudowny sposób,pokazuje bardzo namacalnie,że ja i każdy z nas "JEST NIKIM".Tylko JEDYNY BÓG może dokonać wszystkiego w nas i za nas.Może uwolnić nas od najgorszych zniewoleń i grzechów,przeprowadzić nas przez nasze "MORZE CZERWONE" i wydobyc z naszego "JERYCHA"-miasta grzechu,brudu i ciemności.


Pozdrawiam serdecznie Jola:)

autor opinii: Jolanta Duda

Dziękuję

Bardzo dziękuję temu Panu, który napisał opinię, ze żeby wysłuchać słów o. Adama, wstał rano przed pracą. Kobieta - rozumiem. Emocje, przeczucia, pragnienia. Ale jeśli facet tak pisze. Kupiłam i słucham, nie wiem ile razy. Pewnie przyjdzie taki moment, ze już nie trzeba będzie, ale na razie trzeba. Jeszcze wiele razy. Dziękuję.

autor opinii: Beata Zapolska

Rewelacja

Świetny audiobook, z resztą nie pierwszy O. Szustaka. Niezwykle głęboko w swoich rozważaniach przenika O. Szustak słowa Biblii, które zaskakująco wpasowane są w życie każdego z nas. Ta interpretacja historii Jozuego jest moim zdaniem najlepszą jaką słyszałam. Niezwykle przenikliwa, powalająca i dającą głębsze zrozumienie nie tylko Boga ale przede wszystkim naszej ludzkiej drogi, siły ale i słabości historia o człowieku.

autor opinii: Sylwia Piłat

odkryć swoje Jeryho i pozwolić zwyciężyc Jezusowi

Jak zwykle o. Szustak zaskakuje interpretacją. Cudownie jest odkryć, że nie ma takiego "Jerycha" w naszym życiu, którego moc Boża nie zdobędzie i takich słabości w nas, których nie może wykorzystać dla naszego dobra...POLECAM

autor opinii: Marzena

Gorąco polecam!

Dla mnie wszystkie audiobooki ojca Adama to fantastyczny początek, zachęta do sięgania po Stary Testament, do którego wcześniej bałam się sięgać, bo nic nie rozumiałam, a może raczej denerwowało mnie to co do mnie docierało.
Teraz się nie boję, a zaczynam kumać. Te interpretacje są dla mnie tak zaskakujące i odkrywcze. Bardzo jestem za to wdzięczna!

autor opinii: Katarzyna Stawecka

Zadowolona

Zdecydowany pozytyw. Jestem od niedawna fanką o.Adama i otrzymałam to czego się spodziewałam choć dużą część z tych nagrań znałam z youtube. Pozytyw dla Klubu, super zakładka do książek :) Dziękuję

autor opinii: Agnieszka

Jestem nikim

Kupiłam płytę o. Szustaka "Jestem nikim.Droga do Ziemi Obiecanej-Lekcje Jozuego" dla męża jako prezent pod choinkę. Stwierdził, że jeszcze nigdy ne dostał czegoś tak fajnego. Nic dodać nic ująć

autor opinii: Anna

rewelacja

Super audiobook, chyba jak każdy o. Adama - jego reklamować nie trzeba;)

autor opinii: Konrad

Niezwykła

Ojciec Adam nie potrzebuje rekomendacji - wystarczy posłuchać i usłyszeć. Słuchałam 3 razy i za 4 razem pewnie więcej usłyszałabym. Bogata treść połączona z niezwykłą znajomością Pisma i osobistym świadectwem wiary uświadomionym działaniem Bożej łaski.

autor opinii: Maria

Gorąco polecam

Kupiłam audiobook na prezent dla mojego nastoletniego syna. Ponieważ wszyscy tzn. całą rodziną słuchamy Ojca Adama Szustaka to myślę, że będą to dla nas cenne lekcje. Polecam sklep-profesjonalna i bardzo kulturalna obsługa.

autor opinii: Magdalena Kapusta

bardzo dobra

"Jestem nikim. Droga do Ziemi Obiecanej. Lekcje Jozuego" to rewelacyjna książka. Można w niej odnaleźć własną historię. Świadectwo autora ojca Adama jest najlepszym tego przykładem. Słuchałam jej z zapartym tchem. Od kilkunastu lat jestem we wspólnocie neo... Doświadczam na codzień tego, że Bóg jest ze mną, sprawy niemożliwe po ludzku stają się możliwe. To wszystko działo się bez mojego udziału. Polecam tę książkę zarówno młodym jak i starszym czytelnikom, tym którzy są w kościele i poza nim. Świetna forma przekazu.

autor opinii: Grażyna Markowicz

Wycieczka duchowa do starego testamentu

Audiobook w sposób niekonwencjonalny wprowadza czytelnika w przeżywanie duchowe bardzo istotnego fragmentu Starego Testamentu. Przeciętnemu czytelnikowi trudno zrozumieć dzieje tamtych epok, a autor książki próbuje pomóc nam powiązać historię ze współczesnością.
Dodatkowym atutem jest możliwość czytania (raczej słuchania) podczas podróży).

autor opinii: Mieczysław Kuczyński

Do myślenia

W każdej książce znajduję coś dla siebie. Tak jest i w tym audiobooku.
Bardzo mi pomaga pogłębić wiarę. A o to przede wszystkim chodzi.

autor opinii: Mirosława

O "Lekcjach Jozuego"

Płytą się dzielę, bo odkryłam ją juz dawno, zaraz po jej wydaniu. Tytuł taki, że wymaga komentarza przy obdarowywaniu kogoś, ale warto spróbować.

autor opinii: Elżbieta Czuma

Musisz tego posłuchać

słuchałam wiele konferencji O. Adama ale ta jest bezkonkurencyjna !!!!!
dzięki takim ludziom jak Ojciec poznaje BIBLIE która jest jak lekarstwo na wszystkie dolegliwości tego świata .

autor opinii: Maria

bardzo dobra

Zamówienie w terminie, z miłym drobnym upominkiem. Polecam

autor opinii: Iwona Mikuło

Dla mnie super !

autor opinii: Agnieszka

warto posłuchać

Treść bardzo mocna. Jest to audiobook najlepszy ze wszystkich dotyczczasowych.

autor opinii: Hanna

jestem nikim

Dziękuję o. Adamie za to nagranie. Jak zwykle oczywista prawda przypomniana prostym i zrozumialym jezykiem.

autor opinii: Justyna

Uwolnienie

Dobrze usłyszeć, że to Bóg o nas walczy i nie spocznie dopóki nas nie sforsuje. Dla mnie to rodzaj uwolnienia, bo ciągle się staram i ciągle rozczarowuje sobą. A tym czasem dobrze mieć pewność, że Bóg walczy o mnie niezależnie od moich nieskuteczności, że kocha mnie bez warunkowo, i że wystarczy mu Tylko się oddać-poddać. To daje wielki spokój jak myślę przedsmak nieba.

autor opinii: Barbara Szarek

"jestem nikim....."

Bardzo dobra

autor opinii: Krzysztof Opanowicz

rewelacja

Ten audiobook jest genialny. Świetnie się go słucha, zwłaszcza w samochodzie. Ojciec Adam Szustak genialnie interpretuje Stary Testament, Polecam każdemu, zwłaszcza ludziom młodym.

autor opinii: Agata

Pochwała

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Ojciec Adam to mój "drogowskaz". uważam nawet ,że dzięki jego słowom i tłumaczeniu Pisma Św. nawracam się , jest rewelacyjny!!! Dzięki Ci Ojcze Adamie!! Płyta genialna, absolutnie fantastyczna !! Jozue- Jezusem !! nie wiedziałam o tym!! Super!! Pozdrawiam

autor opinii: Agnieszka Sprawka

Lekcje Jozuego

Cudowna podróż w głąb własnej duszy. Polecam.

autor opinii: Justyna Duk

Głęboki przekaz

Przekaz niezwykle głęboki i do dalszych przemyśleń. Trochę więcej spodziewałem się po ojcu Szostaku elokwencji w wypowiedziach, ale taki może jego urok w relacjach z publicznością na żywo.

autor opinii: MaxSch

Polecam!

Każdemu, kto próbuje zmian w swoim życiu, kto zmaga się z różnymi niepowodzeniami i wciąż nie do końca czuje się szczęśliwy - polecam wsłuchanie się - tym razem w katechezę mistagogiczną ojca Adama.
Ożywcza i budująca!

autor opinii: Katarzyna Łukasiewicz

Jesteśmy fanami Ojca Adama

Jesteśmy fanami Ojca Adama więc zapewne nie jesteśmy obiektywni :-).
Niemniej polecamy każdemu jego audiobooki. Dla nas one są rewelacyjne a ten jest w czołówce wszystkich które się ukazały. Kto nie zna niech zaryzykuje :-).

autor opinii: Janusz Mazurek

audiobooki Szustaka

Kupiłem audiobook Adasia Szustaka. Kilka audiobooków. I wysłuchałem je z uwagą jeden po drugim. Przesłuchałem i odłożyłem na półkę. I ponownie po nie sięgnąłem, gdy jechałem w trasę samochodem. Długa trasa, setki kilometrów, ale podróż trwała tylko chwilę! W czasie owej podróży samochodem ja moją wyobraźnią podróżowałem po wieczności.

I wszedłem na górę Horeb. Byłem w brzuchu wieloryba. Widziałem jak Samson rozrywa lwa, a później sięga po miód i posila się nim łapczywie. Widziałem jak Piotr łowi ryby i siedzi obok Jezusa w łodzi, gdy ten nauczał. Patrzyłem jak Gedeon ze swoimi wojownikami wchodzi do wioski nocą. Widziałem też przez chwilę Pawła. Popatrzyłem na Judasza, Kaina i Abla i zobaczyłem siebie. Widziałem Marię. I widziałem Jezusa Chrystusa żywego ukrzyżowanego … spod cierniowej korony po jego twarzy kroplami ociekała krew, pot i łzy …

Czego potrzebuję by zmienić się? By zmienić swe życie? By być lepszym człowiekiem? Na kogo będę się patrzył i na czym będę się wzorował?
Kogo będę słuchał i kim się inspirował? Serialami? Telewizją? Radiem? Wytatuowanymi gwiazdeczkami rock’a? Czy to są moi idole? Naprawdę? Tego chcę? Naprawdę?

A wracając do audiobooków: gdzie zaczyna się droga pojawia się Biblia, a gdzie jest Biblia, tam jest i Szustak, a gdzie jest Szustak tam jest i Jezus, a gdzie jest Jezus jest i miłość. Tam własnie jest Pan Bóg.

Paweł (Ewa)

autor opinii: Paweł Kaczmarek

"Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka]"

Świetna! Jak zawsze o.Adaś wymiata.

autor opinii: Aneta Leszczyńska

Spora dawka nadziei

Konferencje o. Szustaka w nieco innej niż zwykle formie. Porażające świadectwo duchownego. Paradoksalnie pod dość negatywistycznym tytułem "Jestem nikim" kryje się spora dawka nadziei. Jak jej doświadczyć? Po prostu posłuchaj. Parę razy.

autor opinii: Egi

Rewelacja!

Jak to dobrze, że Bóg dał nam takiego kaznodzieję! O. Szustak obdarzony jest wyjątkową, specyficzną charyzmą oraz rodzajem duchowości. Komuś, kto sporo w życiu nagrzeszył łatwiej jest dotrzeć do słuchaczy, gdyż jest do bólu wiarygodny i po prostu wie, co mówi. Nie jest to teoria, lecz żywe doświadczenie. Jest niesamowite bogactwo treści w tych konferencjach, ale przede wszystkim zachęta do autentycznej relacji z Bogiem, do tego, by pozwolić Bogu działać w swoim życiu, by nasze życie było wypełnianiem Jego woli. I wiele, wiele innych treści, spostrzeżeń, świadectw. Jest z czego czerpać. I to nie raz, nie dwa. Szczerze polecam wszystkim!

autor opinii: M.N.

Nie znajduję słów, żeby opisać .... no właśnie ...... nawet trudno powiedzieć co dokładnie opisać.

Płyty zawierają świadectwo o. Adama. Trudno oceniać czyjeś życie.
Mogę jedynie napisać, że świadectwo to naprowadza słuchacza stopniowo na to co o. Adam chce nam przekazać ....... albo raczej Duch Święty.

To co dzieje się potem - jeszcze trudniej opisać. Być może dlatego, że jest to zbyt intymne, prywatne? I dla każdego z nas znaczyłoby coś zupełnie innego.

W moim przypadku nie wystarczyło jednorazowe odsłuchanie. Myślę nawet, że jeszcze do tego wrócę.

autor opinii: Marta.

jestem nikim - jak też ;-)

Rewelacyjny audiobook, gorąco polecam, o Adam przeszedł samego siebie, jestem wielkim jego fanem-jest dla mnie wielkim autorytetem.
Jakość też b. dobra.
Warto mieć w swojej kolekcji.

autor opinii: Grzegorz

Polecam serdecznie!

autor opinii: Klaudia D

zaskoczenie

witam wszystkich, ja nie mam polotu do kwiecistego wyrażania swoich myśli, i napiszę krótko. należę do pokolenia "siedemdziesiąt minus"odbyłem w swoim życiu wiele rekolekcji, ale te płyty są najwspanialszymi rekolekcjami z wszystkich dotychczasowych,to jest ukoronowanie mojej wiary,ta pozycja powinna się znaleźć na poczesnym miejscu w każdym katolickim domu,i do sięgania po nią co jakiś czas, potrzebna jest dosłownie od kołyski po grób.

autor opinii: Piotr Durajczyk

Dla opornych i odpornych na wiarę.

Pozycja obowiązkowa dla każdego kto nie potrafi lub nie chce uwierzyć. Jak zwykle O. Adam potrafi dotrzeć nie tylko do serca ale też i do rozumu i to w sposób, którego może pozazdrościć niejeden orator i ewangelizator. Wystarczy wysłuchać i jak mówi O. Adam nie robić poza tym nic.

autor opinii: Monika Kamińska

Super

Cały audiobook trzeba przesłuchać.

autor opinii: Agnieszka Kardaszewska

Serdecznie polecam audiobook o. Adama Szustaka, ja otrzymałam łaskę zbawienia i tylko mnie to co ojciec Adam mówi potwierdziło, ze to możliwe :))

autor opinii: Dorota Kowalska- Fydrych

Szok (pozytywny)

Audiobook z DOBRYMI WIADOMOŚCIAMI.

Moje życie dzieli sią na czas przed i po poznaniu "Jestem Nikim".

Dziękuję i bardzo gorąco polecam

autor opinii: Szymon Walczak

Prawda nas wyzwoli

Jak każde dzieło autorstwa Ojca Adama Szustaka: wspaniałe, zaskakujące i odkrywcze. Promieniejące Bożą mocą i miłością :))) Ojcowe Adamowe interpretacje historii opisanych w Piśmie Świętym niezmiennie budzą głód Słowa i pragnienie zanurzania się w Nim coraz głębiej....

autor opinii: Matylda Sobolewska

Jestem Nikim

Różnorodność interpretacji tego samego tekstu przez Brata Szustaka jest ogromna. Podoba mi się tłumaczenie Pisma Świętego, z którego Brat korzysta. Dostałem tutaj zupełnie coś innego, niż się spodziewałem, ale śmiało mogę to zaliczyć jako kolejne ziarno w moim spichlerzu wiedzy duchowej.

Pozdrawiam

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona i nie żałuję zakupu

autor opinii: Joanna

O "Lekcjach Jozuego"

Płyta jak zwykle daje do myślenia i jest oczywiście zupełnie oryginalnym spojrzeniem na historię Jozuego. Poza tym całość ze świadectwem dodaje wiary i otuchy.
Zdecydowanie warto kupić także na prezent

autor opinii: Elżbieta Czuma

Szustak zawsze wart słuchania

Konferencję, wykłady czy homilie Szustaka są niezwykłmy przeżyciem i każde nowe wydanie jest oczekiwane z zaciekawieniem i nie sprawia zawodu. Trudno zachwalać osobę dominikanina, tak cenioną i znaną nie tylko w Polsce. Jeśli chcesz ugruntować swoją wiarę to słuchaj Szustaka i medytuj i sięgaj po niego.

autor opinii: Ewa i Antoni Bańkowscy

Warto posłuchać i tym samym pogłębić swoją wiarę

Już na wstępie bardzo polecam tę płytę z całą jej zawartością. Pierwszy raz miałem możliwość i okazję posłuchać o. Adama Szustaka, słuchając w/w płyty. Wcześniej słyszałem wiele bardzo dobrych opinii nt. Jego konferencji. Płytę którą zakupiłem słuchałem już 4 raz i powiem, że za każdym razem odkrywam coś nowego, coś co daje wiele do myślenia. W tym miejscu bardzo dziękuję Ojcu za te rozważania i za wspólną drogę do Ziemi Obiecanej. Polecam tym nie zdecydowanym, naprawdę warto!

autor opinii: ks. Daniel Marcinkiewicz

Jestem nikim

Dawno nie słyszałem tak mądrych i krzepiących słów: zbawienie w zasięgu ręki, to nie do pomyślenia, a jednak.... polecam każdemu do posłuchania

autor opinii: Robert

Rewelacja

Wspaniała konferencja! Ojciec Szustak dociera swoim przekazem do głębi serca. Polecam KAŻDEMU. Bardzo dobrze się słucha. Niesamowity dar słowa o. Szustaka w połączeniu ze świadectwem jego życia przejmują, dają okazję do przemyśleń i spojrzenia na Boga i własne życie w nowym, pięknym świetle.
Jedna z najcenniejszych pozycji w mojej biblioteczce. Chce się więcej czytać/słuchać takich książek/konferencji.

autor opinii: Joanna

Rewelka

Obsługa w księgarni na bardzo wysokim poziomie, miły szybki kontakt tylko kupować. Audiobook też rewelacyjny jak jego autor nie można się przy tym nudzić. Polecam wszystkim czytelnikom.

autor opinii: Tomasz Walerzak

Bycie nikim by być kimś

Dzięki tej konferencji zrozumiałam, że bycie nikim to nie przekleństwo, ale tak naprawdę postawa, którą powinniśmy przyjąć jeśli chcemy być kimś w oczach Boga.Dziękuję i polecam.

autor opinii: Małgosia

Jestem Nikim

Gorąco polecam, audiobook dający wiele do myślenia.

autor opinii: Janusz Nowak

Polecam

Polecam, bardzo dobre rekolekcje w wykonaniu ojca Adama OP

autor opinii: Adam Kawałek

polecam z serca

Każdemu kto lubi, zna lub nie zna o. Szustaka polecam. Inna płyta niż dotychczasowe, może stać się odkryciem na nowo Boga lub po prostu spotkać Go. A na pewno odpowiada na wiele pytań

autor opinii: Agnieszka Kasprzak

Wartościowe treści

Polecam audiobooka. Wartościowe treści - jak to A. Szustak. Design wydania dość ciekawy. Zamówienie i realizacja przez tolle.pl ekspresowo i w najlepszym klimacie... POLECAM

autor opinii: Paweł Sierny

Jestem Nikim

Super szybka dostawa, miła obsługa, świetne wydanie. REWELACJA

autor opinii: URSZULA

jestem nikim

wg mnie rewelacja; nie jest to pozycja do wysłuchania ale raczej do "przetrawienia". Zawsze mnie zastanawia jak nad jednym, krótkim fragmentem Pisma mozna w tak ciekawy i wielowątkowy sposób opowiadać (choć trudno to nazwać nawet opowiadaniem). Ale o. Szustak robi to w sposób naprawde ciekawy. Czasem troche drażni mnie jego język, taki troszkę wspólczesny, młodzieżowy, ale nie to jest tu najważniejsze.
Jak najbardziej polecam tym, którzy obawiają sie swojego Jerycha i nie wiedzą jak go pokonać. Te płyty daja na to odpowiedź :-)

autor opinii: Tytus Witkowski

Jestem nikim

Rewelacyjna płyta" najlepsza. Polecam! Chcesz byc zbawiony? Posłuchaj "jestem nikim"

autor opinii: Lidia Zielińska

Niezbędnik, przez duże N.

Powiedzieć o "Jestem Nikim": wyjątkowo udana pozycja, to mało. Nowe rekolekcje o. Szustaka to absolutny musthave każdego chrześcijanina. Ojca Szustaka słuchałem z wypiekami na twarzy, a radość zawarta na tych trzech krążkach nie opuszcza mnie do teraz. Gorąco polecam każdemu.

autor opinii: Grześ

Jestem nikim - Jestem wolny

o.Adam został obdarzony talentem kaznodziejskim,ktory otwiera oczy i uszy tym,którzy szukają odpowiedzi na pytanie "kim jestem".
Jestem wdzięczna za profesjonalna archiwizację konferencji z Jego udziałem.
Serdeczności

autor opinii: Sylwia

To o mnie :-)!

Przesłuchałem nagranie już ze 3 razy :-)! Jestem nikim to moja historia. Może nie tak spektakularna, może bez wymiany serca i całości (może to jeszcze nie ten czas:-)), ale przy moim charakterze to właśnie tak wygląda... To co mi się ciśnie teraz na usta to ten psalm:

Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
3 orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
przez wzgląd na swoje imię.
4 Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
Twój kij i Twoja laska
są tym, co mnie pociesza.
5 Stół dla mnie zastawiasz
wobec mych przeciwników;
namaszczasz mi głowę olejkiem;
mój kielich jest przeobfity.
6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
przez wszystkie dni mego życia
i zamieszkam w domu Pańskim
po najdłuższe czasy.

Dzięki o. Adamie! - Biblia w Twojej interpretacji ożywa na nowo w moim sercu!

autor opinii: Jarek Makoś

warto!

jak najbardziej polecam, naprawdę warto posłuchać.

autor opinii: Agata

Jestem pod wielkim wrażeniem talentu o.Adama i jego przekazu Pisma Świetego, przesluchałam kilka razy i pożyczyłąm żeby inne osoby zachecić do słuchania, gorąco polecam

autor opinii: Anna Kasica

Całkiem inna płyta od reszty...

Płyta całkowicie inna od pozostałych płyt z serii Jestem legendą. Co najdziwniejsze to jest właśnie jej największy plus. Ojciec Szustak nadal w formie, a trzecia płyta, na której mówi o sobie pozwala spojrzeć na nowo nie tylko na Jego osobę, ale co ważniejsze na swoje życie.

autor opinii: Maciej Pietkiewicz

3 płyty do przesłuchania nie raz, nie dwa - ale jak trzeba to wiele razy. Podręczny zestaw uczniów Jezusa- polecam serdecznie , byśmy pamiętali Kto mieszka w naszych sercach.
Ojcze Adamie - ja zostałam zrodzona przez córkę i wnuczka :)

autor opinii: Ala

Jestem Nikim

Jak Zawsze Bardzo szybka Dostawa Do Domu :) a płyta daje do Myślenia

autor opinii: Michał

Głęboka, poruszająca, pouczająca.

Słowa, które wybrzmiały, ciągle we mnie pracują. Życzę, by dotknęły każdego :)

autor opinii: Magdalena

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2015
EAN: 9788364855382
ID: 328515

Zobacz również

Jestem Nikim (czarny, 3 x CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...