TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kto szuka Boga. Napomnienia św. Franciszka

Ocena:
(1 opinii)

Święty Franciszek - w trosce o umocnienie w dobrym życiu i wytrwanie w powołaniu - skierował do swoich współbraci szereg pouczeń i zachęt. Jego rady nie straciły aktualności. Korzystać z nich mogą ludzie wszystkich stanów: żyjący w rodzinie, samotnie lub we wspólnocie zakonnej.

Franciszkowe Napomnienia inspirują do podjęcia rozważań o nas samych, pragnieniach i rozterkach, o niemodnych cnotach. Uczą, jak zachować własną tożsamość i być szczęśliwym.

Autor niniejszego komentarza nie pomija tematów trudnych, pisze o smutku czy poczuciu bezsensu. Odwołuje się do Pisma Świętego, Ojców pustyni, literatury oraz refleksji filozoficznej i psychologicznej, zachęcając do wejrzenia w swoje wnętrze i dostrzeżenia dobra, którego dawcą jest Bóg.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kto szuka Boga. Napomnienia Św. Franciszka

Wspaniała pozycja, książka w duchu franciszkańskim, nie dość, że ukazuje postać i duchowość św. Franciszka, to pobudza czytelnika do głębokich rozważań. To książka, do której się powraca. Książka nie tylko dla kapłanów, ale również dla tych, którzy szukają odpowiedzi na wiele nurtujących w obecnych czasach pytań. POLECAM!!!!

autor opinii: Bożena Greber

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: o. Zdzisław J. Kijas OFMConv
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 332
Wymiar [mm]: 135x210
EAN: 9788375056709
ISBN: 9788375056709
ID: 193704

Zobacz również

Kto szuka Boga. Napomnienia św. Franciszka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...