TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mądre bogate dziecko

Pobudź inteligencję finansową swojego dziecka!

Daj swojemu dziecku przewagę na starcie. Rozbudź w swoim dziecku zamiłowanie do nauki o tym, jak osiągnąć finansową wolność. Nietrudno wyobrazić sobie wyniki, jakie osiągnie, jeśli zacznie odpowiednio wcześnie!

Książkę napisano dla rodziców, którzy doceniają edukację, chcą umożliwić swojemu dziecku życiowy start i chcą odegrać aktywną rolę, udostępniając mu wiedzę o pieniądzach.

W epoce informacyjnej dobre wykształcenie jest o wiele ważniejsze aniżeli miało to miejsce w przeszłości. Jednakże obecny system edukacyjny nie dostarcza informacji, której potrzebuje Twoje dziecko. Książkę tę przygotowano w taki sposób, aby wypełniała istniejące luki. Ma ona za zadanie zainspirować Twoje dziecko i dostarczyć mu praktycznej wiedzy z zakresu finansów, tej samej wiedzy, jaką bogaty ojciec udostępnił Robertowi Kiyosaki. Książka pokaże Ci, jak rozbudzić w Twoim dziecku zamiłowanie do nauki, używając tych samych metod, jakich używał bogaty ojciec, wspierając Roberta, aby nie rezygnował z edukacji, choć ten nie miał najlepszych ocen i wiele razy chciał przerwać naukę. Mądre, bogate dziecko otworzy drzwi, o których nawet nie wiedziałeś, że istnieją i sprawi, że rozwiniesz w swoim dziecku zrozumienie zagadnień związanych z pieniędzmi. Tych umiejętności będzie ono używało przez resztę swojego życia.

Czy jako rodzic, zadałeś sobie kiedyś takie oto pytania:

  • Czy szkoła przygotowuje Twoje dziecko do życia w realnym świecie?
  • Czy szkoła naucza je, jak poradzić sobie finansowo w dzisiejszym i jutrzejszym świecie?
  • Co możesz zrobić, gdy Twoje dziecko nie lubi szkoły, otrzymuje niskie oceny, uznano je za mało zdolne lub chce przerwać naukę?
  • Jak się upewnić, że twoje dziecko otrzymuje wskazówki, mające odzwierciedlenie w rzeczywistym świecie - czyli to, czego naprawdę potrzebuje?

Troszczysz się o dziecko, chcesz, aby wyrosło na szczęśliwego człowieka, ale czy system edukacji pomaga Ci w tym? Książka opisuje nie tylko braki sytemu edukacji, ale również sposoby jak temu zaradzić. Już czas, aby zmienić coś w życiu Twojego dziecka.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Books & Software Co.
Autor: Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Rok wydania: 2003
Ilość stron: 300
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788392256113
ISBN: 83-922561-1-5
ID: 74767

Zobacz również

Mądre bogate dziecko
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...