TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca

Mimo, że w Piśmie Świętym wielokrotnie przeczytamy o miłości Boga do człowieka, to jednak człowiek ma wiele wątpliwości. Poszukujemy Bożej miłości, chcemy doświadczać Bożych darów, łaski uzdrowienia, charyzmatów, ale ciągle coś nam przeszkadza.

Każdego miesiąca dwóch wyjątkowych kapłanów odprawia Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, które zmieniają życie setek ludzi. O. Józef Witko i o. Teodor Knapczyk chcą Ci teraz pokazać dwie najważniejsze rzeczy:

  • co takiego do tej pory zamykało Twoje serce na miłość Boga,
  • w jaki sposób teraz możesz otworzyć się na uzdrowienie.

Jeśli doświadczasz właśnie jakichś fizycznych lub duchowych trudności w swoim życiu, ta książka pomoże Ci przygotować się na doświadczenia uzdrowienia wewnętrznego.

Dowiesz się, jakie są uzdrawiające momenty w czasie każdej Eucharystii, na które być może nie zwracałeś do tej pory uwagi. Na końcu książki znajdziesz wzruszające świadectwa osób uzdrowionych, a także pełne zaufania codzienne modlitwy o uzdrowienie.

Jeśli chcesz otworzyć się na uzdrawiające działanie Bożej miłości, ta książka będzie dla Ciebie pomocą i początkiem drogi ku uzdrowieniu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: o. Teodor Knapczyk OFM, o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788378236689
ISBN: 9788378236689
ID: 345694

Zobacz również

Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...