TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca

Ocena:
(18 opinii)

Mimo, że w Piśmie Świętym wielokrotnie przeczytamy o miłości Boga do człowieka, to jednak człowiek ma wiele wątpliwości. Poszukujemy Bożej miłości, chcemy doświadczać Bożych darów, łaski uzdrowienia, charyzmatów, ale ciągle coś nam przeszkadza.

Każdego miesiąca dwóch wyjątkowych kapłanów odprawia Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, które zmieniają życie setek ludzi. O. Józef Witko i o. Teodor Knapczyk chcą Ci teraz pokazać dwie najważniejsze rzeczy:

  • co takiego do tej pory zamykało Twoje serce na miłość Boga,
  • w jaki sposób teraz możesz otworzyć się na uzdrowienie.

Jeśli doświadczasz właśnie jakichś fizycznych lub duchowych trudności w swoim życiu, ta książka pomoże Ci przygotować się na doświadczenia uzdrowienia wewnętrznego.

Dowiesz się, jakie są uzdrawiające momenty w czasie każdej Eucharystii, na które być może nie zwracałeś do tej pory uwagi. Na końcu książki znajdziesz wzruszające świadectwa osób uzdrowionych, a także pełne zaufania codzienne modlitwy o uzdrowienie.

Jeśli chcesz otworzyć się na uzdrawiające działanie Bożej miłości, ta książka będzie dla Ciebie pomocą i początkiem drogi ku uzdrowieniu.

Opinie naszych Klientów (18 opinii)Napisz swoją opinię

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Po przeczytaniu całej książki powiem tyle, że z całego serca ją polecam. Znaleźć można w tej książce odpowiedzi na pytania które pewnie zadaje sobie każdy człowiek a co najważniejsze jest pokazana wprost - Miłość Boga do nas, do każdego człowieka. Mi osobiście bardzo spodobało się także to że w książce znajdują się także słowa modlitwy.

autor opinii: Sabina Krzempek

Wspaniała książka.

Kupiłam jeszcze cztery dla znajomych, bo warto mieć tę książkę pod ręką i do niej zaglądać.

autor opinii: Zofia Idczak

Świetna

Piękna i budująca pozycja , podnosi na duchu i przybliża do Boga.
Nie umiałam zrozumieć o co chodzi z Tym Cierpieniem - Ojcowie w piękny i prosty sposób przeprowadzają nas przez ten trudny temat i nie tylko. Pięknie piszą o Eucharystii i nie tylko. Książka to rekolekcje dla wszystkich, którzy znaleźli Boga i jest obecny w ich życiu ale także dla tych którzy wciąż go poszukują. Dzieki tej książce wiemy, że Bóg ukochał nas i kochać zawsze będzie mimo naszych licznych wad, ciągle popełniach błędów, słów rzucanych na wiatr. Dziękuję z całego serca za ta wspaniała lekturę

autor opinii: Olla

Treść książki to wspaniałe rekolekcje! Dzięki niej zrozumiałam czemu moja relacja z Bogiem Ojcem jest tak trudna. Czytam, a właściwie studiuję tę książkę bardzo powoli, zaznaczając treści które wymagają głębszego zastanowienia. Czasem to jak rozmowa z cierpliwym kapłanem który wyjaśnia jaka jest miłość Boga i jakie są nasze relacje do tej miłości. Czemu zamykamy się na tą miłość. Jak pomóc sobie by to naprawić.
Prawdziwe rekolekcje!!!Polecam

autor opinii: Ewa Leska

super rewelacja !!!

Dzięki tym dwóm Ojcom, jestem teraz tam gdzie jestem i śmiało mogę powiedzieć,że umocnili moją wiarę.To są Giganci. Rekolekcje z Nimi to jest dopiero mocna sprawa.A póżniej móc jeszcze w domu uzupełnić swoje pragnienie poznania, książką to jest szczęście, jakie się ma wtedy, gdy pokój się ma w sercu. Mam wszystkie ich pozycje, oczywiście wszystkie wypożyczam,bo im więcej osób przeczyta tym lepiej. Ale wracając do tej pozycji jest to kolejna książka napisana dla każdego, Miłość Boga to temat na wieczność.Dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Alicja Kujawa

książka

Witam,powiem krótko;rozpocząłem prace na programie 12-stu kroków dla chrześcijan więc ta książka jest dla bardzo cenna.I cenie ją w Swoim domowym zbiorze.Mam nadzieje że również dzięki tej książce zbliże się do Miłości Boga.Pozdrawiam

autor opinii: MARIUSZ PARYS

Opinia prywatna

Książka super,polecam.

autor opinii: Barbara Kowol

Wspaniała

Wspaniała książka, niezwykle potrzebna w tych trudnych, pełnych zawirowań czasach. Szczerze polecam.

autor opinii: Agnieszka Wysocka-Pawlak

Polecam

Bardzo interesująca.

autor opinii: Mateusz Chomicz

ocena

Jestes zraniony, nosisz w sobie wiele bólu i uraz do świata
koniecznie przeczytaj !!!!!!! polecam

autor opinii: Beata Duda

Piękna lektura ,pomaga uwierzyć w to ,że Bóg nas kocha takimi jakimi jesteśmy pomimo naszych wad , grzechów. I tak niewiele od nas wymaga, On pragnie abyśmy tylko odwzajemnili Jego miłość i UWIERZYLI w Jego miłość a przez to właśnie dokona się nasze wewnętrzne uzdrowienie-to poprostu trzeba przeżyć niema nic piękniejszego na świecie jak doświadczyć miłości BOGA. Szczerze polecam .

"Miłość Boga. Uzdrowienie wewn......"

Piękna i budująca pozycja , podnosi na duchu i przybliża do Boga.
Polecam serdecznie.

autor opinii: Urszula Bogucka

Miłość Boga.

Witam!
Zawsze wydawało mi się ,że na miłość Boga trzeba zasłużyć.
Ale tak nie jest , to moje zranienia wewnętrzne doprowadzały do tego ,
że nie przyjmowałam tej Miłości , którą miałam za darmo.
Bóg zawsze mnie kochał i tak będzie zawsze , muszę tylko
zaakceptować moją historię życia oddać to wszystko Jezusowi
aby mógł mnie uzdrowić.

autor opinii: Wanda

Super książka

Polecam tę książkę zwłaszcza czytelnikom po trudnych przejściach, aby dowiedzieli się jak Bóg kocha człowieka w tym momencie życia.

autor opinii: Zofia Idczak

Wspaniała książka

Już pierwszy rozdział dał mi odpowiedź na nurtujące mnie od zawsze pytania dotyczące znaków miłości Boga w życiu i wartości cierpienia. Wcześniej nic do mnie tak nie przemówiło jak słowa autora poparte celnymi argumentami i cytatami z Biblii. Książka podniosła mnie na duchu i wskazała jak sobie emocjonalnie radzić z nieuniknionym cierpieniem jakie niesie ze sobą życie.


autor opinii: Elżbieta Rajko-Nenow

Piękna i wzruszająca książka.Niby proste i oczywiste rzeczy, a jednak ciężko samemu na nie wpaść. Napisana przystępnym językiem. Szczerze polecam.

Polecam

Książka w syntetyczny sposób przekonuje o nieskończonej Bożej Miłości do kazdego człowieka.

autor opinii: Mateusz Chomicz

Uzdrawiająca miłość Boga

Jeśli zastanaiwałeś się kiedyś, co to właściwie znaczy, że Bóg Cię kocha, ta książka pomoże Ci to zrozumieć. Daje do myślenia!

autor opinii: Ruda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: o. Teodor Knapczyk OFM, o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788378236689
ISBN: 9788378236689
ID: 345694

Zobacz również

Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca
25.00 zł
14.59 zł
Oszczędzasz 10.41 zł (42%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...