BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Modlitewnik dla szukających pracy

Ocena:
(5 opinii)

Bł. Jan Paweł II pisał, że człowiek jest powołany do pracy, a praca „nosi na sobie szczególne znamię człowieka i człowieczeństwa” (Laborem exercens). Praca ma dopomagać człowiekowi, aby stawał się dojrzalszym duchowo i mógł spełnić swoje powołanie.

Przygotowany przez nas zbiór to pomoc duchowa dla osób poszukujących pracy lub rozważających jej zmianę z powodu wypalenia zawodowego czy pragnienia podjęcia nowego wyzwania. Zawiera modlitwy za wstawiennictwem znanych ze skuteczności orędowników, m.in. Matki Boskiej Pompejańskiej, św. Józefa, św. Josemarii Escrivy, św. Barbary, św. Jadwigi Śląskiej, św. Kajetana i św. Antoniego.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

:)

Książka bardzo trafnie wybrana przeze mnie, codziennie wybierałam jedną modlitwę bardzo mi to pomogło w realizowaniu moich celów, którym towarzyszył mi sam Pan Bóg, dlatego jestem spokojna o mój wybór, własny biznes zamiast etat.

autor opinii: Beata Szczyrbowska-Lis

Świetna

Bardzo pomocny modlitewnik, praca i pomoc od zaraz

Z Bogiem za pracą

Mały, podręczny "Modlitewnik dla szukających pracy" pomaga w codziennej modlitwie. Intencja jest bardzo ważna. Szukamy pracy i prosimy o pomoc Boga. Z pomocą przychodzą nam święci oraz Maryja. Ich orędownictwo daje nadzieję. Momentami przeradza się ona w pewność, że w trudnej sytuacji życiowej, jakim jest brak stałej pracy, nie jesteśmy sami. Dzięki temu jest nam zdecydowanie łatwiej. Polecam!

autor opinii: Michał Szewczyk

Bardzo dobry modlitewnik

Bardzo polecam ten modlitewnik, jest przystępnie napisany. Każdy znajdzie coś dla siebie i może modlić się do wybranego przez siebie patrona. Mi bardzo pomaga. Zmagam się z poszukiwaniem pracy i korzystam z tego modlitewnika cały czas.

autor opinii: Arkadiusz Wąsik

modlitewnik dla szukających pracy

Witam,książka jest super wydaniem.Bardzo jestem zadowolona z zakupu.Poleciłam znajomym.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788374825177
ISBN: 978-83-7482-517-7
ID: 245401

Zobacz również

Modlitewnik dla szukających pracy
8.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...