TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nauka nocniczka dla chłopców

Odzwyczajanie się od pieluch i nauka korzystania z nocniczka to nie tylko kolejny problem, z którym musi poradzić sobie każdy rodzic - to przede wszystkim ważny etap w życiu twojego malucha, pierwszy mały krok ku samodzielności! Właśnie w tym czasie dziecko rozwija świadomość własnego ciała i naturalnych potrzeb i będzie potrzebować twojej pomocy.

Na szczęście możesz liczyć na fachowe porady Simone Cave i Caroline Fertleman! Autorki pomogą nie tylko rozwiązywać problemy związane z odzwyczajaniem się od pieluch, ale także przewidywać je wcześniej i zapobiegać im, tak aby nauka korzystania z nocniczka przebiegała bezstresowo i była dla twojego synka przede wszystkim dobrą zabawą.

W książeczce znajdziesz sposoby na rozwiązanie typowych problemów, z jakimi niedługo zmierzy się twój mały mężczyzna. Jaką strategię zastosować - siedzieć czy stać? Jak przeprowadzić trening "celowania"? Jak nazywać TĘ część ciała w rozmowie z maluchem? Kto będzie dla synka najlepszym nauczycielem: mama czy tata? Nauczysz się także, jak rozpoznać właściwe sygnały, aby nie zacząć nauki za wcześnie, gdy zmierzenie się z nocniczkiem będzie dla malucha zbyt trudne, ani za późno, gdy nauka szybko go znudzi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Simone Cave, Caroline Fertleman
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 158
Wymiar [mm]: 115x180
EAN: 9788361989134
ISBN: 9788361989134
ID: 174275

Zobacz również

Nauka nocniczka dla chłopców
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...