TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie przegraj miłości! Listy do młodych

Temat czystości jest dzisiaj niezwykle ważny. Mówił o tym między innymi Ojciec Święty Jan Paweł II w czasie swojej przedostatniej pielgrzymki do Polski:

Cywilizacja śmierci chce zniszczyć czystość serca. Jedną z metod tego działania jest celowe podważenie wartości tej postawy człowieka, którą określamy cnotą czystości. Jest to zjawisko szczególnie groźne, gdy celem ataku stają się wrażliwe sumienia dzieci i młodzieży. Cywilizacja, która w ten sposób rani lub nawet zabija prawidłową relację człowieka, jest cywilizacją śmierci, bo człowiek nie może żyć bez prawdziwej miłości. (...) Wychowanie do czystości jest jednym z wielkich zadań ewangelizacyjnych, jakie stoją obecnie przed nami (Sandomierz 1999).

Oddajemy do rąk Czytelników - zwłaszcza młodych, ale również rodziców, wychowawców oraz duszpasterzy - zbiór listów Jana Bilewicza dotyczących czystości przedmałżeńskiej, publikowanych wcześniej na łamach dwumiesięcznika "Miłujcie się!".

Pomagają one Czytelnikowi zrozumieć postawę czystości i kierują go do zawierzenia swojego życia Jezusowi - jedynemu Ekspertowi, Przewodnikowi i Nauczycielowi w dojrzewaniu do miłości oraz jedynemu Lekarzowi, który ma moc uwalniać człowieka z więzów wszelkich uzależnień i uzdrawiać jego poranione serce.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Agape
Autor: Jan Bilewicz
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 150x205
EAN: 9788393261932
ISBN: 9788393261932
ID: 322338

Zobacz również

Nie przegraj miłości! Listy do młodych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...