TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O małżeństwie bez zacierania prawdy... cz.2

Zastanawiasz się, jak radzić sobie z kryzysami w małżeństwie? Co z nimi zrobić, by zamiast kruszyć małżeństwo, prowadziły do jego wzrostu? Jak działać, by w przyszłości unikać kryzysów?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w drugim tomie rozmów Violetty Nowakowskiej z ks. Stanisławem Orzechowskim "O małżeństwie... bez zacierania prawdy". Dzięki temu wywiadowi-rzece dowiesz się, jak unikać konfliktów w małżeństwie. A jeśli konflikt już się pojawi, to będziesz wiedzieć, jak dobrze go wykorzystać, by scementował on Wasz związek. Dowiesz się, jak komunikować się w związku, aby budować silną i trwałą relację.

W książce znajdziesz także prawne podstawy małżeństwa, o których opowiada ks. Bolesław Orłowski. Z tej części dowiesz się:

  • czym jest małżeństwo w rozumieniu prawa
  • o bigami i przeszkodach, które nie pozwalają na zawarcie związku małżeńskiego
  • czy można zawrzeć małżeństwo na łożu śmierci
  • o mentalności rozwodowej i małżeństwach na próbę
  • co zrobić kiedy Twój współmałżonek uważa, że małżeństwo zostało nieważnie zawarte

Przeczytaj tę książkę i naucz się przeciwstawiać konfliktom już dziś oraz dowiedz się, jak je wykorzystać, by w przyszłości procentowały!

Ks. Stanisław Orzechowski od 1967 roku jest duszpasterzem akademickim DA Wawrzyny. W latach 1968-1972 odbył studia na KUL-u, uzyskując tytuł licencjusza teologii pastoralnej na podstawie pracy pt. "Przygotowanie do małżeństwa młodzieży akademickiej". Pracuje w poradni rodzinnej.

Polecamy Ci także część pierwszą, która odpowie na pytania dotyczące narzeczeństwa, małżeństwa i dzieci oraz cześć trzecią, która opowiada o doświadczonym małżeństwie.

Informacje techniczne

Wydawca: Wydawnictwo Maria
Autor: ks. Stanisław Orzechowski
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 273
EAN: 9788360478486
ISBN: 978-83-60478-48-6
ID: 427652

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki O małżeństwie bez zacierania prawdy...  cz.2 O małżeństwie bez zacierania prawdy...  cz.2
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...