TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?

Ocena:
(7 opinii)

Brak szczęścia w relacjach mężczyzna-kobieta spowodowana jest odejściem człowieka od planu Stwórcy i rezygnacją z łaski nadprzyrodzonej. Ludzie coraz częściej biorą los w swoje ręce zapominając o Bogu, który wie, co dla człowieka jest najlepsze, co da mu szczęście.

Nie ma innej drogi do szczęścia jak miłowanie, ale nie można kochać nie będąc sobą – kobietą czy mężczyzną i nie rozumiejąc różnic w powołaniu płci. W zamyśle Boga kobieta i mężczyzna są sobą obdarowani i razem tworzą nową jakość. Istniejące trudności są potrzebne, bo ich wspólne pokonywanie prowadzi do umocnienia więzi.

Jacek Pulikowski – mąż, ojciec trojga dzieci, wykładowca Politechniki Poznańskiej oraz Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM, zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin, autor wielu publikacji i książek o tematyce rodzinnej, mieszka w Poznaniu.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa treść, warto posłuchać. Osobiście dla mnie p. Jacek zbyt szybko mówi, co utrudnia znacznie odbiór.

autor opinii: Patrycja

Rewelacja

Bardzo polecam! Wszelkie publikacje Pana Pulikowskiego zawsze trafiają w sedno sprawy. Pełne humoru, przykładów i porównań, a co najważniejsze przepełnione tym, co najwartościowsze. Polecam dla młodych par, małżonków. Świetne jako prezent.

autor opinii: Paulina

polecam

Polecam każdemu. Ciekawe z dawką humoru.

autor opinii: Marta

Polecam!

Serdecznie polecam wszystkim parom, szczególnie tym, którzy przygotowują się do małżeństwa albo już w nim są. Bardzo przyjazna formuła wykładu sprawia, że audiobook'a dobrze się słucha. Pan Pulikowski mówi o rzeczach/sytuacjach o których moim zdaniem warto pomyśleć, zastanowić się, omówić ze swoją połową i mówi o tym w sposób przystępny, ciekawy i chwilami zabawny. Do audiobook'a wrócimy z mężem na pewno nie raz:)

autor opinii: Marta D.

Świetne!

Gorąco polecam ten audiobook! Ciekawy, intrygujący, zmuszający do przemyśleń. 10/10 :)

SUPERRRRRRRRRR!!!!

Super WSKAZÓWKI dla MŁODEGO MAŁŻEŃSTWA!!!!
Właśnie kupiłam tę książkę dla mojego siostrzeńca i jego żony. Myślę, że pomoże im w zrozumieniu swoich potrzeb i sposobów wychowania przez każdą z rodzin.
SUPERRRRRR!!!! Propozycje Pan Jacka Pulikowskiego dla młodych ludzi to jest COŚ NIESAMOWITEGO!!!! Bardzo się cieszę, że jest ktoś taki kto potrafi przekazać WSKAZÓWKI dla młodych ludzi w sposób humorystyczny, samokrytyczny, przyjemny!!! Poza tym dla osób takich jak ja -książka w formie płyt CD - to SUPER SPRAWA!!!
Sama miałam wątpliwości co do tematu ... ale wykład jest NIESAMOWITY!! Czytając tytuł i otwierając płytę nie spodziewałam się tak PRZEPEŁNIONYCH BOSKĄ MIŁOŚCIĄ słów!

autor opinii: Regina Urbanek

Wszystkie konferencje Jacka Pulikowskiego są doskonałe. Zagarnęłabym je i rozdała małżeństwom, singlom, nastolatkom żeby ani chwili nie leżały zapakowane bezczynnie na półkach. Polecam je wszystkim!

autor opinii: Teresa

Informacje techniczne

Oprawa: CD
Wydawca: Rhetos
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 1
Wymiar [mm]: 125x125
EAN: 2500005902142
ISBN: 2500005902142
ID: 395894

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie? Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...