TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Oprawca

Ocena:
(2 opinii)

Porucznik Robert Lavilhaud, młody ideowy oficer, syn zawodowego żołnierza, poległego śmiercią bohatera, zaciąga się do wojska i trafia do Algierii, gdzie zostaje szefem oddziału sił specjalnych. Jego zadaniem jest chwytanie jeńców i wydobywanie z nich zeznań...

Chociaż akcję swojej ostatniej powieści Vladimir Volkoff, autor takich bestsellerów jak "Montaż" czy "Werbunek", umieścił w Algierii, to równie dobrze jej tłem mógłby być dzisiejszy Irak czy Afganistan. Volkoff bowiem, jak zwykle, stawia pytania uniwersalne: czy cel uświęca środki? Czy zło można zwyciężyć złem? Ile wolno poświęcić w obronie dobra? I wreszcie - czy dobro zawsze musi być słabe? Te pytania, z którymi świat musi się zmierzyć w epoce wojen terrorystycznych, Volkoff uczynił kanwą fascynującego, trzymającego w napięciu thrillera.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

można przeczytać

taka była opinia mojego 17-letniego syna, chociaż stwierdził, że nie dorównuje pozycji Volkofa "Gość papieża". Ja jeszcze nie przeczytałam.

autor opinii: Alina Rolla

dobra rozrywka

Dobra powieść do przeczytania w jeden dzień. Zawiera stosowny ładunek informacji, rozrywki i problemów poważnych. Książka dla wszystkich.

autor opinii: Roman Domański

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Klub Książki Katolickiej
Autor: Vladimir Volkoff
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 314
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788361374909
ISBN: 978-83-61374-90-9
ID: 172046

Zobacz również

Oprawca
31.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...