TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pokora. Chrześcijańska droga do zwycięstwa

Ocena:
(3 opinii)

Sam Jezus daje nam przykład i zaprasza do uniżania się aż po Krzyż... Tylko wtedy możliwe jest prawdziwe zmartwychwstanie, zwycięstwo razem z Nim.

W książce znajdziemy pytania i odpowiedzi na temat pokory, świadectwa oraz 31 zasad życia pokorą – pomocne w każdym miejscu i każdej sytuacji...

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Czy pokornym może być rodzic? Przecież powinien być autorytetem a nie kozłem ofiarnym nastawiającym drugi policzek. Jak te sprawy pogodzić?
Teraz już wiem: nie ma prawdziwej miłości bez pokory. Tam gdzie nie ma pokory jest miłość, owszem , ale jest to miłość własna.
W książce dużo teorii, ale potrzebnej, no i przykłady pokory bardzo pouczające bo z życia codziennego. Polecam.

autor opinii: Irena

Ku pełni życia!

Książka która wyciska esencje na temat prawdziwego sensu życia jakim jest miłość. Miłość używana jest w książce na równi ze słowem pokora. Pokora nie jako gardzenie sobą ale jako życie w prawdzie. Książka nauczyła mnie że "ułożony" katolik jakim sie sobie wydawałem to błądzenie. Bardzo trudną sztuką jest pełnić wolę Boga poprzez kochanie drugiego człowieka, o czym ta książe traktuje. Polecam wszystkim którzy tak jak ja do tej pory żyją przekonaniem "ja jestem lepszy, bo się modlę, bo chodzę do Kościoła - nie tak jak inni grzesznicy". Ta droga do duchowego dna została zatrzymana w moim sercu wlaśnie dzięki tek książce. Polecam

autor opinii: Tomasz Golec

Pokora

Kupiłam tę książkę, bo zapędziłam się "kozi róg" ułożonego chrześcianina. Ciągle wydawało mi się, że jestem lepsza od innych. Jestem pobożna, wiem jak mam się modlić, wiem jak być blisko Boga, wiem jak pomagać itp. Brakowało mi TYLKO, albo AŻ POKORY. Wg mnie to najtrudniejsza z cnót. I Dlatego sięgnęłam po tę pozycję książkową.Odpowiedziała na moje najważniejsze pytania- co to jest pokora, jak Bóg rozumie pokorę, jak pokorę możemy wykorzystywać w życiu codziennym. Dlaczego pokora jest taka ważna? A może najważniejsza? Świetna pozycja książkowa dla osób, które nie boją się pracować nad własną świętością :-)

autor opinii: Małgorzata Ulman

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Winfried Wermter CPPS
Ilość stron: 274
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788372568328
ISBN: 83-7256-832-4
ID: 50985

Zobacz również

Pokora. Chrześcijańska droga do zwycięstwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...