TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pomysł Boga na twoje życie. Jak odkryć Boży plan, kiedy ludzkie plany zawodzą

To praktyczny poradnik, który pomoże Ci, krok po kroku, poskładać Twoje życie na nowo. Łączy perspektywę wiary z najnowszymi osiągnięciami psychologii, abyś lepiej radził sobie na każdej płaszczyźnie swojego życia.

Skąd wiedzieć, jaką drogę wybrał dla nas Bóg? Skąd wiedzieć, że właśnie tę drogę mamy obrać? Skąd mamy wiedzieć, że działamy według Jego planu, a nie swojego? A co zrobić, gdy ta nowa podróż, do której wzywa nas Bóg, wydaje nam się niemożliwa lub zbyt trudna?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się:

  • jak stać się takim człowiekiem, jakiego Bóg miał na myśli, kiedy Cię stwarzał?
  • jak dostrzegać Boży palec, wskazujący Ci kierunek, w którym powinieneś pójść?

To przez tę książkę Bóg, krok po kroku, wyprowadzi Cię z ciemności, w jakiej się teraz znajdujesz, do prawdziwego i cudownego światła Jego obecności.

Ta książka doda Ci odwagi, abyś stawił czoło życiowym rozczarowaniom i wyzwaniom. Autor nie pisze jej z wygodnej pozycji osoby, która połowę swojego życia przeżyła bez trudów. W swoim życiu zmagał się ze śmiercią swojego dziecka.

Wiele przeciwności ma jeszcze przed sobą, ale jedna myśl dodaje mu odwagi: Bóg obdarował go umiejętnością odnajdywania sensu we wszystkich tragediach, które go spotkały i pozwoliły mu zrozumieć, dlaczego musiał kroczyć każdą z tych ciemnych dolin.

Autor w swojej pracy terapeuty codziennie spotyka się również z chrześcijanami, którzy doświadczają zwątpienia i zadają trudne pytania: Dlaczego Bóg na to pozwolił? Co mam teraz zrobić? Dokąd zmierza moje życie?

Bazując na ich przypadkach, jak również na własnych doświadczeniach, odkrył on techniki i sposoby radzenie sobie w trudnych życiowych chwilach, które pomogły jemu i jego pacjentom. Poznaj je i naucz się, jak:

  • stawić czoło życiowym rozczarowaniom i wyzwaniom
  • odczytywać to, co przez wydarzenia naszego życia próbuje nam zakomunikować Bóg
  • skonfrontować się ze swoimi niespełnionymi oczekiwaniami i rozważyć, czy właściwsze jest podążanie za nimi, czy może ich zmiana
  • postępować tak, aby Bóg mógł krok po kroku wyprowadzić Cię z ciemności do światła pokoju i prawdy
  • odczuwać radość, niezależnie od tego, co nam się przydarza

Sięgnij po tę książkę i zobacz, jak odkryć Boży plan dla swojego życia, gdy ludzkie plany zawodzą!

Dr Gregory Popcak to jeden z czołowych terapeutów chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych. Jest współgospodarzem audycji radiowej Fully Alive! (Sirius 159/XM1) i Heart Mind and Strength (Ave Maria Radio Network) oraz autorem bestsellerowych książek "Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa" oraz "Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału!".

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Gregory K. Popcak
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 220
Wymiar [mm]: 200x140
EAN: 9788374825818
ISBN: 9788374825818
ID: 284882

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pomysł Boga na twoje życie. Jak odkryć Boży plan, kiedy ludzkie plany zawodzą Pomysł Boga na twoje życie. Jak odkryć Boży plan, kiedy ludzkie plany zawodzą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...