TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przyjdź, Duchu Święty! Droga przygotowania na wylanie Ducha Świętego

Ruch Odnowy Charyzmatycznej zapoczątkowany został przez chrześcijan, którzy w szczególny sposób przeżyli doświadczenie Pięćdziesiątnicy.

Łaska, nazywana wylaniem Ducha Świętego lub chrztem w Duchu Świętym, bardzo wyraźnie objawiła się w życiu Kościoła. Przyniosła widoczne i piękne owoce, przemieniła serca i odnowiła życie wierzących.

Papież Franciszek podkreśla, że ruch ten otrzymał „wielki dar od Pana” i wzywa do tego, by charyzmatycy jak najhojniej dzielili się tą łaską chrztu w Duchu Świętym.

Autor tej książki stawia sobie za cel spełnić prośbę Ojca Świętego. Przedstawia w niej ideę seminarium „siedmiu tygodni przygotowania na wylanie Ducha Świętego”.

Daje wskazówki, jak tę drogę duchową przygotować, prowadzić, przeżyć. Zachęca do tego, by każdy posłużył się tą książką tak, jak Duch Pana go natchnie.

Olivier Belleil – mąż, ojciec siedmiorga dzieci, od 1989 roku członek wspólnoty Słowa Życia. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu i pracy formacyjnej. Wraz z członkami swojej wspólnoty prowadzi w domach Słowa Życia lub w parafiach seminaria przygotowujące do wylania Ducha Świętego. Autor wielu publikacji na temat Słowa Bożego i duchowości małżeńskiej.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Olivier Belleil
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788375571523
ISBN: 9788375571523
ID: 329461

Zobacz również

Przyjdź, Duchu Święty! Droga przygotowania na wylanie Ducha Świętego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...