TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Droga niedoskonałości, świętość ubogich

Ocena:
(2 opinii)

Czy nie masz czasami poczucia, że między twoją duchową kondycją a wymaganiami Ewangelii jest przepaść...?

Nad tą przepaścią Jezus zbudował most łaski, zachęcając, abyś szedł za Nim drogą pokory, w duchowym ubóstwie, pielgrzymując jakby we mgle - w mroku wiary... Pochylając się nad naszymi codziennymi troskami i słabościami.

Autor przekazuje w swojej książce mądrość i doświadczenie świętych oraz przytacza wypowiedzi współczesnych świadków wiary.

Wszystko to sprawia, że książka ta jest pełna nadziei i tchnie świeżością żywej wiary. Ta książka naprawdę cię poruszy i pocieszy.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Lektura obowiązkowa dla każdego.

Książki są różne - jedne są stratą papieru, inne są takie sobie a jeszcze inne są po prostu kamieniami milowymi na naszej drodze. Ta zalicza się do tych ostatnich, bo ukazuje na czym NAPRAWDĘ polega świętość i obnaża fakt, że my często źle ją pojmujemy. Otwiera oczy i obnaża obłudę oraz faryzeizm naszych postaw w życiu duchowym. Jestem skłonna zaryzykować stwierdzenie, że wręcz przyczynia się do uwolnienia od tych koślawych postaw i do ukazania człowiekowi jego duchowej pychy, która jak piszą święci i wielcy Kościoła jest wielką pułapką i pokusą, od której nikt z nas nie jest wolny.
Polecam z czystym sumienie, gdyż jest to naprawdę wyjątkowa pozycja na dzisiejszym rynku książek poświęconych naszej wierze.

autor opinii: Karolina Łukasiewicz

Odwrócona drabina.

Im niżej w pokorze, prostocie, cierpieniu - tym bliżej Boga jesteśmy. Bo ON czeka na nas na dole, w ciemności, a nie na szklanej górze. Książka przewróciła do góry nogami dotychczasowe moje myślenie o rozwoju jako katolika. Wymaga myślenia przy czytaniu. Pozycja dla CHCĄCYCH się rozwijać.

autor opinii: Zbigniew Libner

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Autor: Andre Daigneault
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 183
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788376040646
ISBN: 9788376040646
ID: 257814

Zobacz również

Droga niedoskonałości, świętość ubogich
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...