TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Samo życie

Ocena:
(13 opinii)

NOWE WYDANIE!

Książka pani Wandy Półtawskiej jest głęboką, a zarazem prostą katechezą o życiu małżeńskim i rodzinnym. W krótkich świadectwach możemy odnaleźć odbicie problemów niemal każdego: dzieci, narzeczonych, rodziców. Za każdym świadectwem kryje się prawdziwa historia, z którą Autorka zetknęła się osobiście w swojej przebogatej działalności społecznej i lekarskiej. Po prostu samo życie.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Polecam tą książkę jak i inne publikacje tej autorki, warto przeczytać, wiele ciekawych sytuacji z życia wziętych

autor opinii: Mateusz Nycz

Warta uwagi

Polecam wszystkim tą książkę. Bardzo dobrze się ją czyta i zawiera wiele ciekawych treści.

autor opinii: G. Gizińska

trudna książka

Oczywiście, doskonale się czyta tę pozycję, niemniej to była dla mnie trudna książka - trudna, bo stawia wyzwania, bo pokazuje świat inny, który pewnie gdzieś koło nas istnieje, jaki chciałoby się mieć, ale przez zaniechanie, uleganie rozkoszom ... nie realizujemy go.

autor opinii: MałgorzataH

Bardzo polecam

Książka jest warta uwagi, głównie ze względu na prawdziwe historie przytaczane przez Panią Prof. Półtawską i towarzyszące im przemyślenia. Książka skłania do refleksji na temat wartości w życiu i ich wpływie na nasze wybory.

Książki wydawnictwa Tolle czyta się bardzo wygodnie, dzięki przysyłanym magnetycznym zakładkom:) POLECAM

Znajdź czas i przeczytaj

Świetna książka skierowana przede wszystkim do kobiet ( w każdym wieku), ale nie zaszkodzi też przeczytać ją mężczyźnie :) Zawiera wiele treści prawdziwych, opartych na doświadczeniu autorki. Podpowiada jak powinniśmy żyć, aby być szczęśliwym i nie żałować często nieodwracalnych już decyzji. Skłania do refleksji i wejrzenia wgłąb siebie. Pomaga też wyrobić sobie zdanie na temat aborcji, bądź utwierdzić się w nim, podrzucając mocne argumenty. Polecam!

autor opinii: Karolina Lechowska

polecam

Książka jest rewelacyjna. Myślę, że z powodzeniem może czytać ją młodzież i dorośli. Autorka pokazuje co w życiu należy cenić. Świetne przykłady z życia (z poradni psychologicznej prowadzonej przez autorkę).

autor opinii: Sylwia Bakuła

super-książka

Bardzo mądra książka,bardzo lekko się czyta ,polecam

autor opinii: Czesława Jaremko

Godna polecenia!

Uważam, że ta książka jest bardzo dobrą pozycją dla młodzieży. Idealna dla osób planujących związek z drugą osobą lub jako prezent na 18, czy to dla chłopaka, czy dla dziewczyny. Do mnie przede wszystkim trafiało to, że większość definicji zostało popartych konkretnymi przykładami z wielkiego doświadczenia autorki z pracy w poradni rodzinnej i nie tylko. Wydaje mi się wręcz obowiązkowa dla młodego człowieka wchodzącego w świata "dorosłości" !!!

autor opinii: Arek

Polecam książkę Pani Doktor Wandy Póławskiej, zresztą jak wszystkie przez nią napisane. Ukazuję Ona najwyższa wartość jaka jest życie ludzkie w każdej postaci.

autor opinii: Izabela Głodzik

Dobra książka

Książka na temat wartości życia i konieczności walki o nie. Momentami bardzo wzruszająca, ukazująca piękno macierzyństwa i cud stworzenia człowieka. Wspaniała pozycja, aby ugruntować swój światopogląd i zdobyć mnóstwo argumentów do walki z aborcją. Również poruszone są aspekty ojcostwa, rodziców chrzestnych i dziadków

autor opinii: ania

Bardzo wartościowa książka. Każdy powinien ją przeczytać.

autor opinii: Edyta Wojciechowska

LEKTURA OBOWIAZKOWA

Ksiazka ta,to recepta na szczesliwe zycie.Porusza wiele tematow ,z ktorymi borykamy sie na codzien i jednoczesnie daje prosty przepis na ich rozwiazanie.Otwiera oczy i ukazuje czysta prawde.W moim zyciu odegrala szczegolna role.Moim zdaniem powinna to byc lektura obowiazkowa zarowno dla mlodziezy jak i doroslych.Dziekuje Pani Wando
Grzegorz

autor opinii: Grzegorz

Samo życie

Jest to publikacja tak dobra i potrzebna, że nie zostawiłam jej dla siebie. Jeden egzemplarz sprezentowałam księdzu, który duszpasterzuje min. wśród rodzin.

autor opinii: Krystyna Janowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Wanda Półtawska
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788371688645
ISBN: 83-7168-864-4
ID: 10895

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Samo życie Samo życie
15.80 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...