TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka okazywania miłości nastolatkom

Ocena:
(4 opinii)

Książka ta porusza wiele współczesnych problemów związanych z wychowaniem nastolatka. W dzisiejszych czasach, gdzie miejsce powszechnie wyznawanych wartości zajął pluralizm, czyli akceptacja wszelkich idei i filozofii, wychowanie dziecka nastoletniego jest dużym wyzwaniem dla rodziców, którzy nie zawsze potrafią nawiązać właściwe relacje ze swymi dziećmi.

Problem nierzadko tkwi w tym, że tysiące nastolatków nie czuje się kochanymi, mimo iż rodzice tak naprawdę je kochają, ale nie potrafią zaspokoić ich "wewnętrznego zbiornika miłości", a to jest właśnie przyczyną wielu problemów związanych z zachowaniem nastolatka. Dlatego w przypadku większości rodziców problemem nie jest brak dobrej woli, ale raczej niedostatek informacji na temat skutecznego komunikowania swojej miłości. Dla nich właśnie jest ta książka.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Wart przeczytać

Książka napisana jest bardzo przystępnie, wyjaśnia mechanizmy jakie kierują zachowaniami nastolatków, radzi rodzicom jak budować zaufanie wobec dzieci, daje wsparcie zagubionym rodzicom nastolatków...
Przeczytałam jednym tchem po kolejnej awanturze z 16 latkiem, wiele zmian wprowadziłąm ... sięgnijcie bo warto!

autor opinii: Ela Twaróg

Bardzo ciekawa :)

Właśnie skończyłam ją czytać i polecam wszystkim rodzicom aby sięgnęli po tę książkę.Autor krok po kroku przedstawia w jaki sposób okazywać miłość nastolatkom którzy przechodzą trudny czas dojrzewania i potrzebują naszego wsparcia i duuużo cierpliwości.Książka tak prosto i ciekawie napisana,że trudno się od niej oderwać.Jeżeli kochamy nasze dzieci a nie wiemy w jaki sposób okazywać im miłość żeby nie stracić z nimi dobrego kontaktu to właśnie ten poradnik jest po to aby nam rodzicom pokazać jak z nastolatkami postępować.

autor opinii: Katarzyna

super książka

bardzo polecam książkę jest naprawdę bardzo dobrą lekturą dla rodziców .

autor opinii: hanna

Sztuka okazywania miłości nastolatkom

Książkę poleciła mi koleżanka, która już przerabiała "problemy" ze swoim synem. Jak dla mnie jest rewelacyjna. Przeczytałam ją prawie jednym tchem ale że nie była moja nie mogłam nic w niej zaznaczyć a że były to cenne informacje dla mnie postanowiłam ją kupić sobie, żeby w chwilach zwątpienia zajrzeć tam i posiłkować się radami. Kilka z nich udało mi się wprowadzić w życie i to jest po prostu rewelacyjne, to działa. Rozmawiałam z synem później i przyznał w kilku sprawach racje że on właśnie tak odbiera coś... a ja myślałam że zupełnie inaczej. Dodam że syna mam w wieku bardzo buntowniczym - 16 lat. Z czystym sumieniem polecam, jest pisana bardzo prosto więc "trafi" do każdego

autor opinii: Iza K

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Gary Chapman
Rok wydania: 2004
Ilość stron: 298
Wymiar [mm]: 125 x 195
EAN: 9788371461255
ISBN: 83-7146-125-9
ID: 19611

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka okazywania miłości nastolatkom Sztuka okazywania miłości nastolatkom
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...