TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka zarządzania samym sobą - czyli jak sprawić by stres pracował dla ciebie

Ocena:
(1 opinii)

Książka J. Knoblaucha uczy, jak zorganizować sobie pracę i osiągnąć sukces zawodowy, a jednocześnie nie popaść w stresy. Autor przedstawia metody ułatwiające realizację swoich planów. Proponuje prostą, praktyczną wiedzę o tym, jak zarządzać własną energią, jak wykorzystać mocne strony swojej osobowości, by być zadowolonym ze swoich dokonań.

Poradnik zawiera szereg porad na temat czynnego spędzania czasu celem odprężenia psychicznego. Dodatkowym atutem książki są humorystyczne ilustracje, które czynią ją łatwą w czytaniu. Czysta praktyka, przejrzystość i łatwość zastosowania to bardzo mocne atuty tej niezwykle przydatnej książki.

Książka skierowana jest do wszystkich, którzy chcą efektywnie zorganizować sobie pracę, osiągnąć zamierzone cele i nie dać się zwariować. Okaże się także cenną pomocą w pracy doradcy personalnego.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dobry tytuł

Bardzo chciałam mieć tę książkę. Bardzo chciałam uczyć się zarządzania samą sobą.
No i dostałam ją rok temu.
Ale rozczarowałam się. Poza genialnymi tytułami, które wskazują wszystkie ważne obszary przeznaczone do zagospodarowania (ciało, umysł, dusza), mało jest w niej konkretnych rad. Większość rad to ogólniki i tzw. "mądrość życiowa". Choć niektóre tezy brzmią naiwnie i nieprzekonująco.
Czyta się to dobrze i przyjemnie.

autor opinii: Ewa Kaleta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Jorg W. Knoblauch
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788371460975
ISBN: 837146097X
ID: 95945

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka zarządzania samym sobą - czyli jak sprawić by stres pracował dla ciebie Sztuka zarządzania samym sobą - czyli jak sprawić by stres pracował dla ciebie
15.29 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...