TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Warto pokochać teściową

Ocena:
(15 opinii)

Anegdot i żartów dotyczących teściowej nie da się zliczyć. Dlaczego tak trudno jest dogadać się z teściową i co zrobić, by żyło się z nią dobrze? Dlaczego warto mieć z nią dobry kontakt?

W książce "Warto pokochać teściową" znajdziesz wiele wskazówek, jak dobrze żyć z teściami i jak mieć z nimi dobre relacje. Dowiesz się, dlaczego powstają konflikty na linii z teściową i jak im przeciwdziałać.

Dzięki lekturze książki Jacka Pulikowskiego dowiesz się, co robić jeśli:

  • chcesz budować dobre relacje z rodzicami swojego współmałżonka
  • właśnie zawarłeś związek małżeński i jakie konflikty mogą powstać wówczas z teściami
  • sami jesteście już teściami i nie chcecie szkodzić małżeństwu swojego dziecka
  • chcesz pomóc swojemu dziecku przygotować się do małżeństwa

Jacek Pulikowski pracuje w poradni rodzinnej i doskonale zna problemy małżeństw, również takie, które wynikają z nieuporządkowanej relacji z rodzicami żony czy męża. Wiedza zawarta w tej książce wynika z jego wieloletniej praktyki.

Sięgnij po tę książkę już dziś i dowiedz się, jak mieć dobre relacje z teściami.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo cenna ksiażka dla tych,którzy mają Teściową jak i tych,którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński.Teściowa to też przede wszystkim człowiek,warto budować od początku dobre relacje,choć czasem trudne,w tej książce znajdziesz wskazówki że warto pokochać Teściową jak też jak być mądrą teściową.Ja jestem mężatką od 33 lat i książka podpowiedziała mi nawet na tym etapie moich relacji z teściową jak można polepszyć te relacje.Sama nie jestem jeszcze teściową,ale ta wiedza naprowadziła mnie mam nadzieję na przyszłość jak budować dobre relacje z synową
polecam każdemu szczególnie młodym,którzy dopiero wchodzą w nowe rodziny.

autor opinii: Małgorzata Florjańska

Świetna

Witam, książkę czytałam trochę z obawą gdyż mieszkając z teściami bardzo trudno jest ułożyć właściwe relacje. Pozycja bardzo wartościowa, uczy właściwego podejścia i szacunku do swoich rodziców i rodziców małżonka, jednocześnie zwraca wielką uwagę na odrębność i samodzielność swojej rodziny. Książka do głębszych przemyśleń, pomaga lepiej zrozumieć zranienia i problemy naszych rodziców które nieraz mocno uwidaczniają się w momencie kiedy dzieci wychodzą z domu.

autor opinii: Barbara

Dobra książka, pełna przykładów z życia wziętych.

Bardzo dobra pozycja.

Gdyby nie teściowa Panowie to mielibyście tak wspaniałych żon.Żona jako dar ale w posagu teściowa bo bierzemy żonę z dobrodziejstwem inwentarza.

autor opinii: Barbara R.

bardzo dobra

Książka napisana w bardzo przystępny sposób, zawiera wiele przykładów z życia codziennego i elementy humorystyczne, które dają jednak wiele do myślenia.

autor opinii: Beata

Jest to książka, którą powinien każdy przeczytać, a zwłaszcza ci,, którzy planują wspólne życie małżeńskie. Jeśli chcemy być szczęśliwi w swoich rodzinach, mieć właściwe relacje, warto czerpać z mądrości, które podaje Pan Pulikowski. Opierają się one na mądrości Bożej, dlatego, jeśli przyjmiemy i zaczniemy tym żyć rozwiązują wszystkie problemy. Polecam bardzo!!!

autor opinii: Zofia Bobrowska

ksiazka na prezent

Prezent trafiony na sto procent,mam nadzieje ze na progu wspolnego zycia przyjaciół bedzie bardzo pomocna.polecam serdecznie.

autor opinii: Ewa

Godna polecenia

Książka dla osób w każdym wieku, a w szczególności dla tych, którzy chcą założyć własne rodziny jak również dla tych, którzy już je mają. Bezcenna wiedza, która przekazywana przez Pana Jacka, zastosowana w życiu codziennym naszych rodzin znacząco obniżyłaby liczbą zawieranych rozwodów. Bardzo dobry prezent ślubny,

autor opinii: Jarosław Michalski

Rewelacyjna lektura . Polecam :)

autor opinii: sylwia g

Warto przeczytać

Książka potwierdza przekonanie że warto zrozumieć i polubić teściową.
Teściowa to też człowiek, przyjaciel, rodzina.

autor opinii: TomaszC

Książka jest warta polecenia. Jako teściowa, uzyskałam pewną wiedzę o tym, jak poprawnie układać relacje z dorosłymi dziećmi.

autor opinii: G.K.

Książka godna polecenia

Dobra i ciekawa książka, napisana w zrozumiały sposób. Pokazuje, że wszyscy muszą się uczyć funkcjonowania w nowych rolach - i małżonkowie, i rodzice/teściowie. Ale warto to sobie uświadomić, ponieważ jak pokazują życiowe przykłady (często w książce przytaczane) nieprzystosowanie niesie wiele problemów, natomiast zmierzenie się z "wyzwaniem" może przynieść wiele dobrego. Podejście uczące wzajemnego zrozumienia i szacunku, a jednocześnie stąpające twardo po ziemi.

autor opinii: Ania

Dobra książka

Przedstawia najczęstsze z możliwych konfliktów między młodymi a teściami, a także przyczyny tych konfliktów. Autor opisuje rodzaje konfliktów lub ich przyczyny ze strony młodych a następnie pokazuje stronę teściów. Prosty język i przykłady z życia sprawiają, że książkę czyta się z łatwością.Podział rozdziałów na zatytułowane sekcje pozwala na uporządkowanie poruszanych zagadnień. Zabrakło mi jedynie większej ilości rad na to w jaki sposób "pokochać teściową".

autor opinii: Roksana Stokowy

polecam

lektura wspaniała dla mężów, żon i ... teściowych
teściowa to kobieta, która może mieć ograniczenia, zranienia, niedojrzałości, przyzwyczajenia, słabości i jak każdy człowiek pragnie ... Miłości

autor opinii: Piotr

Polecam też przed ślubem

Napisana prostym językiem. Przystępna w odbiorze. Porusza ważne kwestie relacji. Zaprasza m. in. do nie sądzenia teściowej tylko do poznawania mechanizmów, przyczyn konfliktów. Skłania do refleksji.Książka, która pozwala spojrzeć realnie na fakt, że często miłość nie wystarczy...

autor opinii: Mariola Szczepańska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 362
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788389282774
ISBN: 978-83-89282-77-4
ID: 19996

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Warto pokochać teściową Warto pokochać teściową
36.75 zł
20.21 zł
Oszczędzasz 16.54 zł (45%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...