TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wewnętrzna blokada. Uwolnij się od zachowań, które Cię ograniczają

Ocena:
(1 opinii)

Indywidualny plan zaradczy przeciw Osobistym Ograniczeniom

* Przeprowadź analizę własnych silnych i słabych stron
* Bądź świadomy swoich ograniczeń i nie pozwalaj im dojść do głosu
* Opracuj plan działania i pozbądź się przeszkód na drodze do sukcesu
* Otwórz się na informację zwrotną płynącą z Twojego otoczenia

Z niepokojem zauważasz, że Twoje życie nie do końca zgodne jest z Twoimi założeniami? Podejmujesz wyzwania, starasz się, ale ciągle coś jest nie tak? Nie rozumiesz, dlaczego inni ludzie wydają się szczęśliwsi w swoich związkach? Porównujesz się ze współpracownikami i za każdym razem wypadasz nie tak dobrze, jak miałeś nadzieję? Pomyśl, co by było, gdybyś nauczył się zamieniać swoje negatywne postawy na pozytywne działania! To byłaby prawdziwa rewolucja: przejęcie drążka sterowniczego we własnym życiu i osiągnięcie tego, co określasz jako sukces. To szansa na stanie się kimś, kim mógłbyś być, gdybyś tylko pozbył się Osobistych Ograniczeń.

Rozejrzyj się wokół. Zauważyłeś, że osoby prezentujące porównywalny poziom kwalifikacji zawodowych, osiągnięć edukacyjnych, pochodzące z tej samej grupy społecznej, wykazujące zbliżony zakres posiadanych talentów, a nawet często stające przed podobnymi szansami, spotyka w życiu zupełnie odmienny los? To, czy zaczniesz wreszcie oddychać pełną piersią i pozbędziesz się wewnętrznej blokady, zależy tylko od pokonania Twoich Osobistych Ograniczeń. Autor - nauczyciel, psychoterapeuta i trener biznesowy - wyróżnia 10 typów tych paraliżujących przeszkód. Znajdź je, nim one dopadną Ciebie!

Sesję terapeutyczną czas zacząć. Koniec z Osobistymi Ograniczeniami.

* Poznaj wszystkie typy wewnętrznych blokad - płastugę, spychacza, pluszaka, błyskawicę i pozostałych sześć równie niebezpiecznych postaw.
* Stwórz indywidualne, proste i skuteczne plany działania, pomagające usunąć zarówno Twoje własne ograniczenia, jak i te, które dopadły otaczających Cię ludzi.
* Przestań być miniaturą samego siebie - rozwiń skrzydła i pokaż, na co Cię stać.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna książka :)

Bardzo polecam tę książkę - napisana pogodnym, przystępnym stylem, pomaga zrozumieć schematy zachowań swoich i swoich bliskich. Proponuje sposoby zażegnania trudności oraz podpowiada, jak traktować osoby z naszego otoczenia z wyróżnionymi ograniczeniami.

autor opinii: M.C.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: sensus
Autor: Flip Flippen
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 312
Wymiar [mm]: 148x210
EAN: 9788324613953
ISBN: 978-83-246-1395-3
ID: 152624

Zobacz również

Wewnętrzna blokada. Uwolnij się od zachowań, które Cię ograniczają
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...